Raul R

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui esimese hooga lugeda, siis jääks nagu mulje, et küll paugutavad reisida, aga asjale rahulikult peale vaadates pole ise laisem  olnud:

1. Läti, LAV, Kingdon of Eswatini, Amsterdam, Aquitaine ( Bordeaux, Cognac, Arcachon ), suvine autotrip Ungarisse, jõuluehtes Viin, tulemas veel Soome

2. Ilmselt jälle Läti :) , Florida veebruaris, mai alguses vaataks üle pika aja korraks Rooma poole, suvel autoga Tšehhimale

3. kui mitte otseslt, siis kaudselt ikka olnud Trip abiks, tripikas Mehis aitas tulekul oleva Florida reisi jaoks mõned head ööbimised sebida, tänud talle selle eest. Ja häid pühi kõigile tripikatel.

Hõikan siia vahele teema algatajana, et ka meie saime oma Durbani tripi edukalt tehtud. Ööbisime Durbani lähedal mõnusas kuurortis nimega Umhlanga, täitsa soovitan. Turvaline ja võrratu India ookean käeulatuses.

Durbanis endas käisime  tellitud taksojuht - giidiga ( muideks Taxify ) , suhteliselt karm värk , päris rannapuhkuse veetmise kohaks ei soovita.

Sel ajal olid veel ka Mosambiigi elektritarnete ( põhiline LAV elektriga varustaja ) katkestused , foorid ei töötanud, liikluses paras kaos .

Enne Umhlangat sai veedetud aega Drakensbergi mägedes Sun Resortis, väga võimas koloniaalne resort + matkad mägedes seltsiks ahvikolooniad.

Pärast sai tutvutud veel ka naaberriigi Kingdom of Eswatiniga, jälle väga positiivne kogemus ( elavad need neegrid seal oma kuninga võimu all nagu Mishkad, suud kõrvuni peas ).

Parimat, ....

Tere

See teema huvitab ka mind .

Nimelt on veebruari kuusse ostetud SWIZZ lend ARN-Zürich-MIA, aga peatus Zürichis on ainult 40 min. Kas keegi teab kommenteerida, mis toimingud tuleb veel vahemaandumisel läbi teha, lisaks käsipagasiga ühelt lennult teisele jooksmisele ?

Tänud kõigile muljete jagajateleLoomilikult on autorent ... or similar ja ma pole pea kunagi saanud konkreetset soovitud autot, aga ... american dream võib ju inimesel olla.Jätsin selle sulanud Kalevi šoksi nipi meelde :)Key Westi mineku osas olen ka juba kindel, kas koos ööbimistega, see sõltub, kas seal jõukohast öömaja leian. Kennedy ka on kindel. Teemaparkide osas on mul eeltöö alles ees, ei tea näiteks üldse, mida Mia soovitatud Discovery Cove endas sisaldab etc. Just sellised teiste isiklikud positiivsed kogemused on see info, mis aitab valikuid teha ( näiteks mustmiljoni brewery hulgast :)  )Mõnus respond on endiselt oodaudRaul 

Tänud kiirete vastuste eest, mehisk ja ftcTore, et Mustangi fänne on veel, aga las see hetkel ollaTegelikult tahaks olla küll on the road, nii 2-3 päevaste peatuste kaupaJust sarnase ringreisi kokkupaneku jaoks ma käinutelt pajatusi küsisinEelistatum on pigem loodus, mingi 1 teemapark mahuks ka ära, rohkem kindlasti mitte , KSC tundub ka mustPakutud marsruut on täitsa hea baas kuhu peale oma ring sobitada 50$-60$ teeäärne motell ja/või oodatud sihtmärk-öömaja  ongi huvitav dilemma, kuidas oma peatumised planeeridaImmigratsiooniametnik tahab vist ikka kinnitatud bronne nähaTänud veelkord