munchkin500

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Dubaist on saanud minu absoluutne lemmik! :)

Kindlasti mitte võtta hotelli Dubai vanemasse ossa, seal pole midagi teha, on tüütud kauplejad ja räpane.
Meil oli võetud hotell täpselt metroojaama lähedale (!), mis on vägagi soovitatav, kuna seal on nii pikad vahemaad, et jalgsi seal ei liigelda. Meie hotell oli Gloria ning jäime ülirahule. Puhas, metroojaama kõrval, hea teenindus ning väga maitsev ja rikkalik söök.
Avalikus rannas on see paratamatu, et indud valgeid inimesi vaatavad. Minul isiklikult oli nendega mitmeid kordi kokkupuude, kui nad minuga nt pilti tahtsid teha.
Söögikohti on Dubais palju. On selliseid, kus maksad restorani hinda, aga oli kohti, kus maksime toidu eest vähem kui Eestis. Seega kokkuvõtteks kui viitsid uurida eelnevalt kuhu sööma minna ja esimesse kohta sisse ei potsata, siis ei pea rahakotti puuga kaasas kandma.
Kui on nädalaks minek, soovitan osta metroo kaardi, kuhu saab raha peale laadida, see tuleb kokkuvõtteks odavam kui igakord eraldi pilet osta. Vagunid on meeste-naiste ja segavagunid. Aga näiteks meeste ja naiste vagunis oli eraldusribaks vaid maas punane joon, st et vajadusel saab siiski pere enam-vähem kõrvuti seista. Meie kasutasime vaid segavagunit.
Dubais on ka vinge veepark, kus lapsele kindlasti meeldiks.