Ülane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime suvel Kiievis. Raha kurss lennujaamas  kehvem. Vahetasime ainult niipalju, et saaks linna. Linnas valuutavahetus igal nurgal ja kurss parem. Ööbisime hotellis RUS Premier. Toa saime kõrgele ja vaated olid ilusad.  Toad nagu nõuka ajal, kuid hommikusöök oli hea ja valikut palju.  Mežigorje tripi võtsime juhuslikult pakkujalt tänaval. Maksis vist 10 euri nägu. Mul puudub info kas ja kuidas sinna ise saaks. Koobastes antakse prouale seelik. Rätikut sai ka osta. Sitsirätt maksis sente. Koopad on tasuta. Soovitan külastada ooperit, pileti saab kodulehelt osta ja meie mõistes ikka üliodav. Linnas kasutasime metrood liikumiseks ja marsutkasid.

Äsja lendasime nendega Kiievisse. Käsipagasi kohvri andsime vahetult enne lennukisse minemist ära ( selleks oli käru pandud). Pärast saad pagasilindilt kätte. Lennukisse võtsin pisikese käekoti ja raamatu ja veepudeli.

Sain lennufirmalt täna vastuse ja minu piletitega on OK.

Norsu

Ellinair, ei leia lennufirma kodukalt logimise varianti. Tore, kui on siiski olemas ja targemad oskavad aidata.
Bosser, kuidas su lugu tookord lahenes?

Mul sama probleem, mis teemaalgatajal. Lennuni on jäänud 2 nädalat, kuid uusi pileteid pole. Lennufirma kodulehel ei ole kohta, et logida ja vaadata kehtivat bronni. Saatsin kirja ka lennufifmasse. Vastust veel ei ole. Mytrip meilidele ei vasta. Sellist jama küll ei osanud oodata. Kannatan veel ja siis helistan lennufirmasse või mytrip.