trip-krainetrip-ukraine-dark

arxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Alanyas pole käinud, Kemeris aga küll.  Tahaks Kemerisse tagasi, aga kas oleme millestki ilma jäänud, kui Alanyas käimata?

Mina sain Salvast soodsa pakkumise ja teiste kogemustele tuginedes, võtsin Salva. Minu jaoks asi lahendatud.

Äkki on kellelgi värskemat infot, mis aitaks kindlustusfirmat valida? Enamik sõpru-tuttavaid kiidavad Salvat, samas Iizi.ee pakub peaaegu samadel tingimustel BTA kindlustust 3* odavamalt. Kas kuskil võib olla mingi konks?

2020a. Oktoobris lendab Türki Onur Air. Nii on broneeringul kirjas.

Me läheme Sousse. Hotelli nimi Riadh Palms Resort. Sealt vist kõrbesse tunduvalt pikem maa kui Djerbast. Äkki on mõni tore inimene sealses hotellis ööbinud ja oskab midagi kosta? Vene saitidel on arvustused hotelli kohta küll seinast seina. Osade jaoks lux, osadele prügimägi. Ega me vast sellepärast reisi ära ei jäta, aga hea oleks teada, mida oodata. Hea meelega loeks reisijutte Tuneesiast, aga ei oska eriti kuskilt otsida. Tänud teile, kes viitsivad me silmaringi avardada.

Tänud eelkirjutajaile asjaliku info eest.Oleme päris võhikud reisijad. Esimest korda käisime Oktoobris Türgis. Olime väga rahul. Saime vist kerge reisipisiku. Otsustasime, et seekord avastame Tuneesiat, kuna eelarve kallimat reisi ei võimalda ja näiteks Bulgaariat pidasime liiga tavaliseks. Reis 14. Juunil. Tahaks teada, mis selle 64euro eest kõrbeekskursioonil saab? Kas selle sees on ka kaamelisõidud, dziibisafari, söögid ja muu või kui palju tuleb juurde arvestada?