Kla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

5 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Eestis ka mingisugune võime on covid-19 tuvastada? Artiklit sellekohast?

Päriselus on ikka nii, et igaühel läheb erinevalt.Mul Tais öhtusöögile kulub väga harva 400 bahti. Max 200. Jutt siis ühe inimese kohta. Puudu ei tule millestki. Alksi ei joo.

Point siis selles, et igal ühel kulub erinevalt. Muarust tänavatoitu tais peab kindlasti sööma. Mille pärast sinna üldse minna muidu :D

Aga baht on koledalt tugevaks läind, see on tõsi.

Täna Chiang Mais vanalinna ümbritseva ruudu peal oli politsei reid, rollereid võtsid maha. Näitasin rahvusvahelist luba, kus A kat sees ehk siis kõik korras. Tal oli üks mapp, kus vahel pildid erinevate riikide rahvusvaheliste+tavalistest juhilubadest. Estoniat ta sealt ei leidnud(eesti rahvusvaheline ei kehti ka seaduse järgi seal ma saan aru) aga kuidagi seostas, et olen vist Ukrainast ja lubas minna.

Pole varem seda kogenud. Kas see mingi uus võte neil?

@vaikelotti @mdt

Mainin kohe, et olengi hetkel Tais ja jään siia veel pikemaks ajaks. Ma ei leba rannas, vaid liigun mööda riiki ringi. Ei tunne hirmu ega paanikat. Ei taha külvata hirmu ega paanikat. Elu hetkel siin väga chill ja Hiina turistide tõttu palju vaiksem. Kahju ainult kohalikest, kelle ärid selletõttu kannatavad.

Vabandan, kui jäin trollina kõlama, aga eks seda trolliks titulleerimist saab ka kõigi postituste kohta kirjutada, mis ei sobi kellegi vaadetega. 

Jah, nõustun. Eestlastele reisimisel on oht tõesti väga väga väike. Ei soovitaks ma kellelgi hetkel reisi ära jätta. Las inimesed ise otsivad infot ja kaaluvad läbi ja sellepõhjal teevad otsuseid iseseisvalt ja enda seisukohalt. Igalyhel on ju olukord erinev.

Meedia kohapealt vaataks ma Delfist kaugemale. Kuna tegemist maailmamastaabi olukorraga, siis Delfi ajakirjanike käed seal Pôhja-Euroopas jäävad lühikeseks. Ise pole täheldanud ebamäärast hirmu külvamist meedia poolt. Vb seepärast, et delfit ei loe.

Ja selle emaüsas nakatanu näite point oli tuua välja sinu tühja lahmimine andmetega. Lapsi on nakatanud veel.

Head reisimist!

@vaikelotti

Kogu selle statistika taga on inimesed Hiinas, pärisinimesed. Ja kas oleks pädev öelda inimestele Wuhanis, et võtku kokku ennast, see on kõigest viirus, igaasta ju levib? Ja et Hiina oma majandusega riskib lihtsalt ühe järjekordse igaastase viiruse pärast, ei taha ma ka eriti uskuda.

Ja et alla 9 aastaseid pole nakatunud, vale. Isegi äsjasündinul on diagnoositud. https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51395655

Algse postituse juurde tagasi.


Võtab nüüd ennast kokku, läheb google.com ja kirjutab oma küsimuse lühidalt ja inglise keeles.

"20 aasta jooksul pole kordagi tagatisraha rolleri eest maksnud"


Palun jaga infot, et kuidas see käib?

Tänan