annavesna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Plaan oli minna november, detsember :)Et nagu olulist rolli ei mängi päevad vaid pigem tahaks kui on hea ilm. No võib ka jaanuari-veebruari kui teised kuud ntks ei sobi.

Lux Express 19:00 - 23:25 Ecolines - 19:00 - 23:45

Äkki kellegil on kogemus hotelliga, mis on mere ääres pmst (kuni 1 km) ning kesklinnas? (Phuket)Samuti, mis arvate auto rentimisest ja kust veebilehel saaks broneerida? 

Tahtsin ka mainida rahakotti osa..Siin räägiti, et paljud arvavad, et trip.ee pakub odavaid lende jms. Tegelikult puhkuseliike on väga palju erinevaid ning sihtkohti ka. Lennupiletid võivad küll odavad olla, aga tegelikult peab arusaama, et see ei ole kõik hinnas reis, kus sa ei pea mõtlema toidu peale. Sa pead endale organiseerima kõike ise ja see nõuab ka raha. Tundub ainult, et kõik seal on nii odav (bussipiletid, toit jms), aga tegelikult kui siit osta, sealt osta.. siis tuled tagasi ja 2000 eurot raisatud. Ma ise käisin, siis lähipäevil Peterburis.. seal on reaalselt väga odav.. ja nii hakkabki, et ostad siit, seal, mis sel vahet paar eurot ainult :D aga tulime tagasi ja raiskasime lihtsalt kohapeal olles 1200 eurot/4 päeva. :) Ja meil hotellis olid muideks hommikusöögid. 

Tere hommikustSuured tänud vastute eest :)Küll tundub, et Phuket oleks vist esimeseks meie sihtkohaks. :)Lähipäevil tegelen veidi põhjalikumalt selle teemaga ning loen uuesti teie soovitusi. Minu jaoks see on nii uus, et peab kõike ise vaatama, otsima ning marsruudi koostama. :) Ikka lihtne 5+ kõik hinnas hotellidega oli, ostan reisi ning millegist ei mõtle, tuled kohapeale ja lihtsalt oled äge :D 

Tänan info eest! Aga kas siselend väljub samuti Bankoki lennujaamast? Ja kust saaks neid piletihindu vaadata ja pileteid soetada?Oskate öelda ka, kus Tais võiks olla puhas meri?Ja kas Pattaya või Phuket on odavam?