trip-krainetrip-ukraine-dark

Maaru

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis Nemoga on? On see ülerahvastatud v mis selles kohas ebameeldiv on?

Reisin autoga...nagu eelmine aasta. Rohkem liikumisvabadust

Suured tänud fafafa.....näib, et sa oled asjaga väga hästi kursis. Uuriksin võimalusel veidi lähemalt, et osata paremini planeerida. Lähen juuli 2-4 nädal Sloveenia Itaalia reisile.

Väga hea. Sellist infot ma otsingi. Igatahes suured tänud esmase info eest, püüan nüüd siis sellest lähtuvalt edasi liikuda! Abi oli suur! Plaanin ööbida mägedes, nii sai ka Sloveenias tehtud ja liikusime majast edasi!

Eelkõige otsin informatsiooni, mis võiks olla abiks raja valikul. Soov oleks veeta mägedes 4-5 päeva. Millised on ööbimis võimalused? Kuidas osata valida rada, mis oleks ühelt pool matkav aga teisalt pakuks ka reaalset ronimist? Või on leida mingi konkreetne sait, mis võiks abiks olla. Olen omal käel uurinud aga natuke segaseks jääb ikkagi, sestap mõtlesingi küsida siit, kuna tean, et siin leidub palju tripikaid, kes on seal ehk seigelnud! Sloveenias mägedes viibisin 5 päeva, sai ronitud 4 tipu otsa ja kokku kujunes matk 90 + km ja selline koormus oli just jõukohane, kuna ei tegele sellega igapäevaselt. Mägironimine tuli plaaniväliselt tookord aga kogu ülejäänud reisi panime paika just siit leitu põhjalt, ka Horvaatiat külastades! :) Ette tänadesMarek