Ivi Leibenau

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mdt, ma lihtsalt võimalusel väldin smartlynxiga lende just nende pidevate lennu edasi lükkamiste ja hilinemiste tõttu, mis tingitud nn tehnilistest probleemidest.  Viimastel aastatel juhtub neil seda liiga tihti. Ega ma ei arvagi, et teistega selliseid asju ei juhtu, aga no smartlynxiga on seda liiga palju olnud.

Mina tulin nädal tagasi Türgist. Käisin Tui-ga. Ennekõike sai antud reisikorraldaja valitud just selle tõttu, et nemad korraldavad lende onurairiga, mitte smartlynxiga. Kohapeal Tui esindajad rääkisid kõik vene keeles. Infotundi sai mindud vaid seetõttu, et teada saada, kuidas tagasilennu info tuleb. Pakuti muidugi erinevaid ekskursioone, nagu ikka, aga meie ei võtnud ja pole ka kunagi varem võtnud. Rentisime auto ja käisime ise ringi. Kohalikud kaubandustänavatel on väga tüütud ja valelikud, koorivad 7 nahka, kui sa kaubelda ei oska. Lihtsam on käia fikseeritud hindadega poodides. Säästad aega, raha ja närve.

Killuk...kirjutasin sulle sõnumi.

Ega muud lähemal pole vist jah, kui Kanaarid või Madeira, kust selle päikese kätte saab. Seal vast piisavalt soe, nagu Eesti keskmine suvi.Tasub vaadata reisi algusega Soomest. 

Kuskilt käis vilksamisi läbi, nagu oleks thomas cook lennukid, mida kasutab Tjöreborg, smartlynx hoopis? Teab keegi?

Autorente on tõesti iga nurga peal, kuid tasuks siiski enne uurida, kui esimesest võtta. Kriipsud kraapsud võiks ka üles pildistada, et hiljem ei öeldaks, et sina tegid. Shoppamine....no kui tahad asja hea hinnaga saada, kauple. Kate on neil väga suur. Hinnad on kohati laest võetud. Kui hinnas alla ei lase, astu uksest välja. Enamus kordi siis kohe hind kukub. Ja kui ei, siis vaata järgmisest kohast. Nad on end päris täis söönud ja ära hellitatud, ega nad niisama hästi ei taha hinda alla lasta.