Escuro

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veel nädal aega tagasi küsiti piiri peal 31 eurot nö. turistimaksu, sest EU kodanikele on tegu viisavaba riigiga. Lisaks oli veel järjekord ilma viisata sisenejatele tunduvalt lühem, see ei pruugi muidugi alati nii olla. Netis regamine tundus ausalt öeldes tülikam. Kohapeal midagi ei küsitud, maksid papi ja näitasid passi misjärel prinditi sulle paber selle kohta.

Hindasid pole nädala jooksul pea keegi escudodes öelnud, menüüd välja arvata. Arveldamine käib igal pool eurodes, mis mugav.
Veespordid, rand ja huvi korral kõrbes mõne masinaga sõitmine on põhilised päevased tegevused. Loodust ja kultuuri mida nautida maismaal väga ei ole, v.a ööelu mis on päris hea.  Kõva ehitus käib igal pool, et kui mingit krahhi ei tule on praegu veel soodne külastada seda. 
Nagu Aafrikas ikka tuleb ka siin hindadega kursis olla, et sind ei kotitaks. Ohtu pole kordagi ka öösel tunnetanud aga koorida üritatakse päris tihti. Võimalus muidugi püsida terve aeg mõne eraldatud hotelli aladel. Mereäärseid hotelle palju millel oma toolid,varjud, basseinid.