Njuuton

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

5 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

lugesin praegu uuesti läbi oma esimese kirjutise ja sealt jääb ekslik mulje, et meie hotellis osad ei olnud rahul, tegelikult mõtlesin teistes hotellides olnud inimesi, kes rääkisid, et on keskusest väga kaugel ja midagi pole teha. Me käisime isegi jala keskuses, see mõni km. jalutamist, aga bussiga sai kiiremini

Põhiliselt ühes, ainult reisides teise linna, ööbisime seal, olime Lotus Muine resordis, rand oli puhas ja ei saa ka hotelli kohta midagi halba öelda, hommikusöök oli korralik, õhtusöök oli küll hotellis kallis, aga praktiliselt üle tee oli restoran, kaupluste osa oli mõne km kaugusel, sinna sai bussiga. Hakkama sai väga hästi, rahvas on lahke, aga midagi peale ei pressita, söögikohas saab valida ka piltide järgi, aga noh mõned inglis keelsed sõnad ikka tean ka, aga ega nemad ka inglis keelt ei oska, hinna kirjutavad kui küsid.

Mina käisin veebruaris just Novatoursiga ja jäin väga rahule ja just sellepärast, et inglise keelt ei oska, valin pakettreisid. Seal käisin vene keelse giidiga reisidel. Transfeer oli lennujaamas ilusti vastas, hotelliga olime väga rahul. Tean, et kõik päris rahul ei olnud, et jäi liiga kaugele. Bussiliiklus kohapeal väga hea ja mõnus ka ise ringi liikuda.

Ega ma siis enne ei küsinud kui sain nende ekskursioonide kava ja seal oli, et ekskursioonid toimuvad inglis keeles, aga vajadusel ka vene keeles, et siis sai täpsustatud, et ikka on giid, kes räägib ka vene keelt. Eesti keelt nad üldse ei pakkunud, aga loodan, et leian mõne vene keelse büroo siis linnas ka üles. Olen päris palju reisinud ja alati hakkama saanud, küll saan ka seal. Igatahes aitäh vastajatele.

vene keelne giid on küll novatoursil olemas, seda sai kohe uuritud. hotelli nimi vast vietnami keeles sama, loodan, et sellest saavad aru ja eks ma mõne sõna saan ka inglis keeles öeldud, aga pikemast tekstist ei saa aru.

Novatoursiga jah minek, aga hea teada, et leiab ka vene keelseid, sest hinnavahed ikka väga suured.

Aitäh vastajatele. Tais olid need reisid ka vene keelsed ja nii ka olen ostnud nii Türgis kui Egiptuses tänavalt vene keelseid. Läheme Ho Chi Minhi. ilmselt siis tuleb ikka reisifirmat nuumata. No ei jää mulle see keel külge, olen üritanud ja kursuseid võtnud, aga minu jaoks on ta meeletult segane ja arusaamatu keel. Lugeda nad ka ei oska. Kirjutavad üht ja kui ma lugema hakkan, on kõigil lõbus.

Anna andeks, aga olen nii uus kasutaja, et ei teagi kus see postkast üldse on.

aga sealt ma ju näengi ainult, et on rahuldatud. Mis see vatse veel on, seda ma ei tea


njah, ilmselt ongi kuskil mingi täht läinud valesti, aga mis siis nüüd saab, kas jääbki minemata, sest mul ei ole meilil midagi. näen ainult lehelt on taotlus rahuldatud ja selle printisin välja, aga seal ka kirjas, et see ei ole luba. ei oska midagi teha ja saatkond ei vasta meilidele, aga telefonis ütlesid, et on ju luba olemas, milles asi. reisibüroo aga ütleb, et sellega ei saa. Igasugune reisimise isu on kadunud.

ei läinud, selle otsisin kohe läbi

Aitäh kõigile, vaim on valmis, aga liha ikka nõder. Kõige raskem on see, et ei oska inglis keelt ja seal midagi seletada, väga keeruline, aga loodan ikka kõige paremat.

lootsin, et kõik on internetis olemas ja pabereid ei küsita, aga järelikult ikka peaks see paber olema. Kas teha igaks juhuks uus viisa ja maksta uuesti või loota, et see paber aitab?

jah, kõik on saanud meilile kirja. ilmselt kuskil peab viga olema, aga kui see paber ei aita, kas saan piiril ka uue viisa osta või saadetakse tagasi?

Aga mul ei ole seda meili üldse tulnud. kodulehelt ainult näen, et you are not permitted to arrive in Sri Lanka until you receive the ETA Approval Notice. ETA Acknowledgement notice will not serve as the entry approval for your arrival to Sri Lanka ja siis on see kood, mis nad andsid ja muud passiandmed. Rohkem pole ühtegi paberit..