Birgit Kraas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid
Saabusime tagasi Sri Lankalt ning sai tehtud 4 päevane reis koos Suniliga. Sunil on vaikne, sõbralik ja asjalik. Enne reisi küsisime ka Donaldit pakkumist, kuid seda ei saabunud ja kuna ka tuttavad on Sunili kasutanud, siis nii jäigi. Kui oled seikluslik, siis saad loomulikult ka kohapeal endale ekskursioonid plaanida, iga teine tuktuk'i juht on ka taksojuht :)
Sõitsime marsruudil Colombo- Kandy- Nuwara Eliya-Haputale- Tissamaharama- Yale-Hikkaduwa. Hinnaks oli 510 eurot, 4 inimest, 3 ööd ööbimist hommikusöökidega, rongipiletid Kandy- Nanuoya (kui ta ei oleks meile istekohti ette ostnud, oleksime olnud nagu silgud karbis ja 5 h rongis püsti seisnud...), jeep Yale rahvusparki, kütus jne. Öömajad olid puhtad, kuid mitte uued. Vaadates nende hotellide hinda booking.com'ist, siis oleks juba 3 öö eest maksnud 300 euri. Kindlasti saate ka ise oma öömajad valida ja broneerida, aga siis peate kindlad olema, et ka autojuhil on öömaja olemas.
Arvestada tasub, et sisemaal on liiklus väga aeglane. 100 km läbimiseks võib minna 4 h. Ja väga häid restorane ei pruugi ka olla läheduses :)
Suniliga olime rahul ja soovitame ka teistele. Kontakt endiselt: sunilbandara93@yahoo.com