Tônis Oja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 nädalat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ma ei ole pädev kommenteerima seda saagat konkreetselt reiside kontekstis aga sellegi poolest tekitab kogu asi deja vu tunde. Kui tihti müüakse/ostetakse asja mida tegelikult veel ei eksisteeri. Ja siis pärast on probleem et oh üllatus, reaalsus ei vastanudki ootustele!


Ja saadetakse korda palju hullemaid asju, stiilis "vabandame, tegu oli inimliku eksitusega" ja kogu moos. Osad vastutavad oma tegude tagajärgede eest ja osad mitte. Antud juhul sai inimene vähemalt oma raha tagasi ja jääb üle vaid nentida et jah esineb sitta teenust ja viletsa kvaliteediga tooteid. Risk mis paraku väga tihti jääbki kliendi kanda, ükski terve mõistus ega taustauuring ei ole 100% eksimatu.

Vot sellised mõtted tekkisid siis minul, ma pigem püüan mitte osta põrsast kotis või asja mida isegi veel olemas ei ole.

Ok eks näis, pisut varavõitu on aga, kevadel väikelaevajuhi kursustele, sealt edasi reaalselt müügipakkumisi üle vaatama. Eestis on praegu talvel suurusjärk üks sobiv kuulutus, navigatsioonihooajal oli rohkem. Asi oleneb ka sellest mis seisus jne.


Aga annan teada kuidas asjad kulgevad