Tônis Oja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Lõuna Poolani välja, pisikesed peatused siin ja seal, sai Auschwitzi külastatud ja natuke mägedes turnitud. Ilm oli tõsine koerakas tol päeval aga asja ette läks ikkagi. Tagasiteel kolmveerand päevakest Klaipedas luidete otsas turnitud. Üksinda sõitsin, pikad otsad, mingi 8-12h(patuga pooleks, ükskord oli küll juba silm kinni minemas). Ei olnud kerge, kui just nimelt road trippi ei taha siis lennukiga ja edasi rendiautoga vms on igati loogilisem, ja odavam.

Ma ei ole pädev kommenteerima seda saagat konkreetselt reiside kontekstis aga sellegi poolest tekitab kogu asi deja vu tunde. Kui tihti müüakse/ostetakse asja mida tegelikult veel ei eksisteeri. Ja siis pärast on probleem et oh üllatus, reaalsus ei vastanudki ootustele!


Ja saadetakse korda palju hullemaid asju, stiilis "vabandame, tegu oli inimliku eksitusega" ja kogu moos. Osad vastutavad oma tegude tagajärgede eest ja osad mitte. Antud juhul sai inimene vähemalt oma raha tagasi ja jääb üle vaid nentida et jah esineb sitta teenust ja viletsa kvaliteediga tooteid. Risk mis paraku väga tihti jääbki kliendi kanda, ükski terve mõistus ega taustauuring ei ole 100% eksimatu.

Vot sellised mõtted tekkisid siis minul, ma pigem püüan mitte osta põrsast kotis või asja mida isegi veel olemas ei ole.

Ok eks näis, pisut varavõitu on aga, kevadel väikelaevajuhi kursustele, sealt edasi reaalselt müügipakkumisi üle vaatama. Eestis on praegu talvel suurusjärk üks sobiv kuulutus, navigatsioonihooajal oli rohkem. Asi oleneb ka sellest mis seisus jne.


Aga annan teada kuidas asjad kulgevad