Madis Eelmaa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen Birmas käinud korda kaheksa,  alates 1997 tohutu muutus. Birma oli läbi ajaloo suletud riik, sellest ka eriline ja erinev. Hetkel on turiste oluliselt vähem kui mõni aasta tagasi, Rohingad hirmutavad. Kuigi sebivad seal kaugemal Bangladeshi piirialadel. Inle asemel võtaks  Mrauk UU, hoopis eriline paik, sealt saad käia mööda jõge Chinide külades. Mandalayst võiksid minna Monywasse või Maymiosse, mõlemasse saab taksoga., terve päev 50 €.  Saad teel vaadata Mingun Belli jm.  Nagbalis väga mõnusaid hotelle väga soodsalt kui ise kohale lähed ja jalutad,  enamus Bookingi omad kordades kallimad ja milleks bassein, meri on soe, pole suuri laineid ega elukaid. Enamus väiksemaid hotell võivad sulle orgunnida transpordi kuhu iganes soovid ja nõustada kuidas parem. Näed ja kuuled oluliselt rohkem kui tavalist ringi sõites. Nojah on kehvemaid teid ja vanemaid sõidukeid, aga kus neid ei ole.  Hea ja soodne Aasia söök tänava restoranides,  suurtes hotellides kordades kallim.  On ka teine rand, Bassein kuhu minnakse Yangonist, rohkem kohalikke. Baganis elektriroller, tuuritad ise, kui aega rohkam sealt Mont Potale. 

Singapurist mitu lendu Yangoni, veidi ringi on, aga lennuk viib, igaljuhul  tasub minna, peale moodsa linna, maailma uhkem akvaarium, tõeline meremaailm. Sa ei kahetse.

Küsin veel, kas on snorkeldamiseks vajalik  kaasa võtta lestad, mask?

Tänan. Lend on Salile ja aega enam ette tellida midagi ei ole. Saime soodsa pakkumise tjäreburist, eile ostsin lennu ja minek nädala pärast, oli hetke otsus. Saan aru, et 5 ja 10 eurosid vaja varuda. Kuna infot selle maa kohta vähe siis eriti ei kujuta ette kui suured vahemaad, ilmselt on võimalik mingi laevukesega teisele saarele saada.