Piret Kikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pilet kohapeal on 1000php (ka kõrvaloleva(te)st hotelli(de)st). Ülejäänu hinnale lisaks tuleb ilmselt transpordist Cebu City-Oslob ja tagasi. Ma ei pannud tähele mis hinnaga sealt oleks saanud. Aga... kuna Oslobis mitte halligi muud teha pole, siis soovitaks küll teha lihtsalt trip sinna kuskilt mujalt. Kas Boholist (hind oli vist 3000php kanti) või ülalmainitud Cebu City'st. Boholist oleks parem, sest aja kokkuhoid - 2 tundi paadisõitu üks ots vs. 3-4 tundi bussisõitu üks ots.

Kas ullike või mitte, aga edasi poleks saanud, kui poleks maksnud - tõkkepuu oli ees. Ja nii suuremosa kohtades. Mitte küll tõkkepuu, aga piletiputka (mille eest sai piletilaadse toote vastu). Sinna me paigutasimegi need 2 eurot ümber, mida ennist kokku hoidsime :)

Tere Elise,Kuna ise just sealt tagasi, siis püüan jagada nii palju tarkust, kui võimalik :)Üldiselt on rolleri rendifirmad siiski sellised kohapõhised - väike putka, siit võtad, siia tood. Või tuuakse sulle hotelli ja jätad sinna (mitte väga palju variante). Ehk et selliseks seikluseks tuleks tõesti vaadata mingi nö päris (rahvusvaheline?) rendifirma ja kas selliseid on? Ei oska sind aidata.Aga mida ma oskan öelda - rolleriga seda vahemaad teha on üsna piin. Isegi Boholil Panglaost Shokolaadi mägedesse minna rolleriga... Kaheldav ja lihtsalt tüütu (ca 70 km üks ots). Meil oli õnneks päris mootorratas ja sellega sai päeva jooksul 200km sõidetud.Rolleri päeva hind nii Palawanil kui Boholil oli 500php.Boholil hakkas auto renti silma palju rohkem, ilmselt just selle pärast, et vaatamisväärsused mööda saart laiali ja saar üsna suur.Loodan, et keegi teine aitab sind edasi.Piret