Rasmis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 kuud tagasi
3 meeldimist
2 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kaasanis oleme kaks päeva, meil on esilagu selline rongiga "ülevaatereis" transsiberi raudteel. Kindlasti leiame ka piirkondi, kuhu edaspidi pikemaks minna. Seekord on kavas Kaasan, Jekaterinburg, (Novosibirsk,) Krasnoyarsk, Irkutsk, Sliudyanka, Ulan-Ude, (Blagovestsensk,) Birobidzan, Khabarovsk, Vladivastok. Kokku kolm nädalat.

Ryaniga läbi UK ümberistumine on väga ajamahukas. Ei jõua 50m sees kuidagi. Peadki uuesti passi näitama (pikad sabad) jne nagu  smallisland  kirjeldas.

Mul ka nendega positiivne kogemus või vist isegi mitu. Võib usaldada küll.

Mina ootaks ka kunagi tagasisidet, et kus käisite ja kuidas oli! 

Ühe eelkõneleja põhjal siis seda, et lennukis natuke varbaid liigutada võiks ja vett peab kindlasti jooma (kuigi hea oleks, kui lennukis tualeti kasutamisest pääseks!), aga lendamisega seotud trombiohud on pigem seotud väga väga pikkadel lendudel liikumatult istumise kui lendamise endaga, st veidi üle haibitud. Lisaks võib lennul kasutada ka kompressioonsukki (loe: tugevalt jala ümber suruvad põlvikud).

Kui lennufirma peale mõelda, siis Nordica ka mõte, lihtsalt selle pärast et eestikeelne teenindus ja näeb nö "oma" lennufirma ära. Aga Istanbul tundub küll ka kogu selle reklaam peale väga atraktiivne!
Sain ikkagi täitsa ise lõpuks otse Ural Airlinesilt pileti ostetud!
Kõige basicuma Swedi krediitkaardiga - töötas.
Krediidifunktsiooniga deebet oli see mis ei töötanud.
Seega eesti krediitkaardiga saab osta küll, lihtsalt peab olema "päris" krediitkaart, niisama netismaksmise jaoks krediitkaardi atribuute omav deebetkaart ei tööta.
Tänan kõiki kaasamõtlejaid!
Eestis vahendaks https://www.piletid.eu/ millele viitab http://estreisid.ee/ reisibüroo.

Piletid.eu lehekülg tundub okei, aga see "eu" lõpp jäi kriipima millegipärast. Kellelgi kogemusi selle lehega?

Paraku ei tööta ka tutu.ru-s mitte ükski kaart :(
Veel ideid?

Aitäh, Buldooza, õiged lennud tutu.ru's täitsa olemas ja hind mõistlik (22 397 rub e 299€ lennufirmalt ja 23081 rub e 307,7€ sellelt vahendajalt). Võrreldes selle 200€ võiduga, mille saan teise lennuga võrreldes, ei ole see alla 10€ vahendajale maksta just eriline probleem.
Ostan ära. Aga tulevastele huvilistele võib siia veel ideid ja kommentaare anda Ural Airline'siga seoses. Eks ma ise ka kunagi poole aasta pärast muljetan, kuidas läks.
Kui ma nüüd õigesti eeldan ja see on sama süsteem, mis teistel lennufirmadel, siis boardingu ajal töötaja vaatab ringi ja vastavalt sellele, kui täis lennuk on, pmst valib mõned suuremad pagasid hoiuruumi võtmiseks. Ei oska seda 70-t hinnata samas...
Muide, ära pidavat võetama eelkõige kõvad kandilised käsipagasi kohvrid, kuna need ei pruugi jalge ette mahtuda ja pea kohal olev kapiruum on piiratud ja eelkõige kallima piletiga lendajate jaoks. Nii et kui tahad pagasit pardale saada, mine seljakotiga ja mitte päris maxsuurusega. 
Äraandmisega peaks olema muretu (tegelevad ise), kätte saamise kohta on siis kirjas, et "baggage carousel on arrival in the terminal".

Ma lihtsalt ütlen, et mega äge ettevõtmine ja loodan, et tegid ära!
Kui tegid, siis kaks lauset marsruudivalikust ja pilt külast oleks kena boonus teema lõpuks :)