summerrock

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 kuud tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Näe 235ga saab Finnairiga juba New Yorki! :D 

Aga eks see ole see, et kui oled harjunud saama odavalt, siis on alguses raske rohkem sama asja eest hakata välja käima. Või, nagu siin foorumis on ka varem öeldud, lennatagi lihtsalt selle järgi, kuhu parasjagu hea hinnaga saab. :) Nii võib sattuda endalegi ootamatult väga põnevatesse kohtadesse.

Eelmine aasta sain täpselt samal ajal augustis 21 päeva enne Ryanairiga Malagasse 55 euroga otsa, see aasta selliseid hindu enam sellisel ajal sinna polnud + uus kallim pagasipoliitika, saigi siis võetud hoopis Norwegianiga nüüd pilet. 

Eelmine aasta tundusid hinnad tõesti madalamad ja kuidagi ka laiema valikuga. Endal tekkis sama mõte peas, et Ryanairi ei tasugi enam soodsuse mõttes eelistada.
Muidugi jah, kuskil 2,5-4 kuud varem, siis saab parema hinnaga veel.

Ryanairi kodulehel:

Our 10kg Check-in Bag offers a cheaper checked bag option, plus customers can also pack more liquids into a 10kg checked wheelie bag and walk to the boarding gate 'hands free.'

Customers will check-in their 10kg wheelie bag at our bag drop desk prior to entering security.

HO puhul on tegemist Finnairi uue partneriga, seega HO lendude eest saab punkte küll (vahet pole, kas HO müüdud või Finnairi müüdud ja HO opereeritud).

Jah, reisikindlustuse teeksin igal juhul, kas siis, kui haigekassa veel olemas. :) Jäingi lihtsalt mõtlema, et äkki haigekassata inimestele kehtib mingi suurem hind ja kui pikalt võib reisil olla. Nt IFi lehelt uurides kohe nagu ei leidnud sellist infot. Aitäh! 

Siinse info põhjal siis, et kui olla kauem kui 3 kuud, siis nt BTA kindlustus pakub seda võimalust.

Kas on ehk kellelgi häid uusi soovitusi, millist reisikindlustust teha, kui esmaplaan on minna vähemalt ütleme 3 kuuks Hispaaniasse (võimalusel mitte ainult ei puhkaks, vaid ka töötaks  nt 1 kuu)? Olukord oleks selline, et kui töötan viimase hetkeni enne minekut, kestaks Eesti haigekassa veel 2 kuud, aga ka siis jääks 1 kuu katmata. Mõtlen just selles osas, et kui haigekassat ei ole, siis ju ilmselt ei ole võimalik võtta kõige tavalisemat reisikindlustust, a la If, mis oleks 300 000-eurose meditsiiniabikindlustusega u 80 eurot? Eelnevast jutust saan aru, et ka nii pikalt ei lasta olla välismaal.