Ain Talma

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 kuud tagasi

3 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

võrreldes Horvaatiaga ikka väga kole koht see Bulgaaria rannik. Koledad hotellikompleksid rannas. Käisin eelmisel sügisel. Toidud on ok aga mujal saab ka süüa. Burgas, eto urgas. Primorje, Varna. No kes esimest korda välismaal, siis palun. Aga odavad hinnad ei kaalu üles sinna minemist. 

Route 66 osas on pärast GC alustada Williamsist, siis Seligman (huvitav koht), vahepeal täiesti tühi tee kuni Kingmanini ja edasi oleks kohustuslik sõita Oatmani. Seda soovitati mulle Seligmainis. Ja ei kahetse. Super koht. Lihtsalt ulme. Ka te sinna ja edasi Hooveri tammini oli fantastiline, kitsas ja käänuline.

tulin just pühapäeval tripilt SF-LA-GC-LV-SF ja sinna vahele siis rahvuspargid.. 15 ööd kohapeal. 10 päevaga seda ei tee ära. Ainuüksi SF-LA peale peaks jätma 3 ööbimist aga mul oli vaid 2.  v.a 3 esimest ööbist SF-s, võtsin ülejäänud jooksvalt pricelinest paar tundi enne magama minemist, kui ei viitsinud teepeal edasi sõita.Motellid ikka hinna järgi. Linnades elamine asukoha järgi. LA-s oli apartment otse Walk of Fame–il, Vegases otse Stripil, SF-s Golden Gate lähedal Presidios. Kui Matkabussi tahta, siis palju liikus ringi cruiseamerica.com busse. Paraja suurusega. Aga rendiautoga lihtsam. Teil pole lihtsalt aega nautida bussi mõnusid. Ja kui oleks vaja pääset rahvusparkidesse, siis mul on kehtiv pääse olemas, kehtib järgmise aasta veebruarini. 

Kui Salzburgi piletihinnale juurde panna suusapagas ja äraantav pagas, siis kerib piletihinnakohe suhteliselt kõrgeks. Juba ammu on saanud sinna Tallinnast otse lennata laupäeviti tellimuslendudega. Samas on Salzburg enamusest normaalsetest Austria suusakeskustest nagu nt. St. Anton, Ischgl jne. sama kaugel kui Müncheni lennujaam. Nii et kui saaks otse  mõistliku hinnaga koos varustusega Münchenisse, saab ka suusatama. Olen nii aastaid käinud.