Rain Mölderkivi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii ta on. Lastega ma sinna ei roniks, aga täiskasvanuna kui on aega ja tahtmist ja tervist võib nendega maadelda seal küll. Üks võimalus on minna ainult hotellialale ja seal passida ja puutuda nendega põgusalt kokku vaid lennujaamas.

Hotellid on seal saast-alla 5 tärni ei mängi kuidagi välja ja meie hostelid võivad olla ka puhtamad, kui nende 5-tärni toad.
Kui oled seljakotirändur vb siis saab ka latti langetada ja urkaid valida,sest oled sellega ka arvestanud aga kui tahad puhkama minna, siis päris urkaid ei tahaks valida-see rikub lihtsalt reisi ära.
Ametiisikutele tippi andmine on väga libe tee. See võib lõppeda kongiga ja hakkad seal seletama aastaid , mis ja kuidas. Kui ma ei tea, mis case ma põhimõtteliselt ei annaks midagi. Mis siis kui asutuses on seal raha andmine täielik NO, aga just siis kui sina seal oled, mingid pärdikud teevad seal isetegevust?
Eks kõik oleneb valulävist. Kui viitsid "asjatada" "suhelda" ja "actionit" siis võib-olla nii hull polegi. Kui tahad rahu ja privaatsust, siis on see ilmselt vale koht kust seda otsida