Gloria

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleneb, mida reisilt ootad. Kui soovid külastada muuseume, olla rohkem nö suurlinnas ja Brasiilia gastronoomia mekas, siis on selleks Sao Paulo. Kui soovid vabamat atmosfääri, randu ja ilu, siis on selleks Rio.

Soovitaks ära käia mõlemas. Näiteks alguspunktiks Sao Paulo ja sealt bussidega reisida Rio de Janeirosse, tagasi võtta siselend Riost Sao Paulosse (juhul kui ei ole valikus multicity varianti). Siselennu plussiks on veel ilusa ilma korral fantastiline vaade lennuki aknast- lendab üle Cristo Redentor kuju, Copacabana ja Ipanema ranna :)

Ja nõustun 100% eelneva kommentaarijaga, kes soovitas Paratyd ja selle ümbrust. Jääb täpselt Sao Paulo ja Rio de Janero vahele rannikule. Minu jaoks oli see vaieldatult reisi highlight. Kontrollida tasuks enne selle koha ilma, kuna asub vihmametsa ääres rannikul ja seega vihma keskmisest rohkem. Samas seal need pilved tulevad ja lähevad, aga kui näitab, et nädal aega lausvihm, siis tasub seda uskuda, kui vahelduv pilvisus, siis saab päikest küll ja veel :)

Tere!

Käisin eelmisel aastal mai esimeses pooles (02-16.mai) Kuubal ja ilmale polnud küll midagi ette heita. Päikest oli täiesti piisavalt,  vahepeal oli mõned tunnid pilves, aga siis tuli taas päike välja. Trinidadis reisi lõpupoole oli 3h korralikku äikesevihma , aga pärast seda taas päike ja eriliselt ilus päikeseloojang. Seda loota ei tasu, et ühelgi päeval vihma ei saja ja kogu aeg päike paistab, need ilmad on selleks ajaks läbi. Vahelduv pilvisus, aga erinevalt Eestist, vahelduvad need kiirelt. Polnud ühtegi täiesti pilvist päeva, iga päev oli mingid tunnid päike väljas ja korralik rannailm :) Toredat puhkust Kuubal!