MoonM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

6 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Läksime C-terminalist D-sse. Aega võttis ca 25minti. Tegemist transiittsooniga ja viisat vaja pole.

Oleme hetkel Balil. Enne minekut (05.02) sain Swedbankilt kinnituse, et reisikindlustus kehtib ka coronaviirusega, kuna epideemiat välja kuulutatud pole. Andis veel nende 24/7 kehtiva numbri ja soovis ilusat reisi.

Sõbranna läks eile Riia-Moskva-Male ja C-terminalist D-sse liikus ca 20 minutit. Ümberistumiseks oli aega 1:45 ja jõudsid vabalt ka vahepeal süüa.

Helistasin Aerofloti Tallinna lennujaama infosse ja sealt väitsid nad, et tegemist on transiittsooniga.

Meile saadeti kiri, et Tallinn-Moskva õhtused lennud saabuvad alates 1.veebruarist terminali C. Teised jäid vist ikka samaks ehk D terminali.

Nii.. kuna meil Tallinna lennujaam sama kaugel kui Riia, siis saime nendega kokkuleppele, et lendame Riiast. Seal jääb piisavalt aega ümberistumiseks.

Juhul kui oleksime valinud 12-tunnise ooteajaga variandi oleksime saanud kapselhotelli ja söögi nende poolt.

Tänud kõigile kaasamõtlejatele! :)

https://www.ving.se/www.ving.se?tripTypes=FLIGHTONLY&destinationCode=AW%2CJM%2CDO  

Siin hetkel väga head pakkumised jaanuariks ja veebruariks. Lennud küll Stockholmist, kuid Tallinnast saab päris hea hinnaga sinna.

Käisin 2019 veebruaris USA-s ja seal pidid kõik full body scannerist läbi minema. Mul selja sees pikad metallvardad, kuid miskit lisaks ei tehtud/vaadatud. Ei tasuks muretseda :)

@lyst
Lemmikuks oli Orlando Vineland Premium Outlets, kuid ega ka teised keskused alla ei jäänud.

Häid diile leiab igalt poolt ja hinnad ikka palju odavamad kui Eestis. Mõnes poes on laudadel ka kupongid, millega saab veel suuremat soodustust. 
Nt Michael Korsi poes oli sisenemisel laual kupongid ja selle esitamisel kassas sai lisaallahindlust nt 15%.

Miami Beachil ööbides on võimalus ringi sõita TASUTA Trolley'dega. Neid on seal 4 erinevat ja katavad ära nii North Beachi kui South Beachi. Sõidavad iga päev hommikul kella 6-st kuni öösel 00-ni (pühap 08:00-00:00). https://www.miamibeachfl.gov/city-hall/transportation/trolley/


Lennujaamast saab Shuttle Bus-iga ka Beachile. Pilet oli umbes 2,5 dollarit.

Kõige vingemad poed olid Orlandos, kus mureks sai see, et kohvrites polnud enam ruumi. Võimalusel minna tühja äraantava pagasiga, sest hinnad on tõesti head. Kui võimalust sinna minna pole, siis Floridas soovitaks Dolphin Mall'i. 

Key Westis oli väga vinge katamaraani ja snorgeldamise pakett. Käisime päikeseloojangu ajal ja emotsioon oli vinge.