Mihkel_31

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui ma tulen enda autoga hommikul Poolast ja tahan õhtul Läti kaudu väljuda, siis kuidas ma saaks teha transiit-viisa? Transiit on odavam kui turismi viisa.Plaan on päev riigis viibida ning ilmtingimata ei pea ööd veetma.

Inimesi on tõesti erinevaid. Kevadel sõitsime elukaaslasega Gruusias ükspäev 11h (summaarne liikumise aeg), väga mõnus oli, pidevalt näeb autoaknast uut ja põnevat ning teeäärseid asju sai ka piisavalt vaadata. Ühesõnaga uues ja võõras kohas mul pole probleemi kaua sõita. Tervis ei luba 3h mäkke jalutada, seega sellised auto tripid on sobivad mulle.Samas ma hullult vihkan Tallinnast Pärnusse sõitmist, mis on ainult 1,5h. Igav tee, ei midagi uut.Ja hullult igav on kõrval istuda või bussis istuda. Ma pole kunagi üheski liikuvas maanteesõidukis magama suutnud jääda.Eelmine suvi tegin väga detailse kalkulatsiooni kas minna oma autoga Alpidesse või lennata Milani ning võtta rendikas. Kulud on mõlemal juhul võrdsed. Lennukiga võidad aega, aga kaasa võetavad ja tagasi toodavad asjad on piiratud ning alati ei õnnestu saada mõnus rendiauto. Enda autoga minnes raiskad 2+2päeva sõidule Poolast kaugemale, aga saad sõita enda kindla autoga ning võid ükskõik mida kaasa võtta (k.a. telk või priimus, et süüa teha ja muidugi ka söök)

TLList Maltale ka ei saa praegu osta aprill+

30 päeva on liiga hilja. 3-6 kuud on sweetspot.

Viimati nimetatud olukord. Kui mul rendi ajal kasutatud krediitkaart on kinni pandud, siis rendifirmal mingit lootust raha minu käest saada pole? See küsimus võib laieneda üldse auto rentimisele ja hilisematest tasudest hoidumistest.

Kui kaugele ei jää, siis soovitaks Latefossen ja Langfossen kosed. 

Oleneb huvidest. Rumeenias meeldis mulle väga mäestiku piirkond ehk Transaragan kuni Transalpina. Mere poole minnes ei ole nii huvitav enam, aga rand on seal tõesti olemas.