jeelts

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Okei, ma arvasin, et “full insurance”, mis hinnas sisaldub ongi see kindlustus. Olen nüüd siis targem, et see siiski midagi muud. Aitäh! 

Kas keegi on siit autot rentinud? Siin maksab küll auto vaid 27€ / päev, isegi kui 2 päeva ainult rentida.https://cretamotor.gr/

Veel üks küsimus (oi kuidas ma spämmin vist juba).Kas keegi oskab soovitada, millistelt tänavatelt või kust linnaosast võiks kas Malias või Agios Nikolaos linnas leida selliseid imelisi kitsaid tänavaid lillede ja muu taolisega. Google Mapsist vaatan, siis on kõik hall ja tuhm, aga samas google on imeilusaid pilte kitsastest ja minu jaoks erilistest tänavatest täis.Pean silmas midagi sellist:

Väike update: otsustasime, et kuna tõesti nädal on lühike aeg ja ainult autos ei tahaks seda mööda saata, siis võtame ette ainult idapoolse osa (Agioas Nikolaos, Sitia, Voulisma beach, Richtis Gorge Waterfall, Vai beach. Hetkel need nimekirjas, just parasjagu ka tegelen kava paika panemisega, seega oleksin meeletult tänulik, kui keegi sinna sisse veel mingeid ideid aitaks tuua.Huvitab kõik: nii ilusad linnad, erilised rannad, kohalik elu-olu jne. Niiet kõike head ja huvitavat võite julgesti pakkuda.

Kas tõesti kütus 3.8 eurot / liiter? Ma pole midagi sellist mitte kunagi enda elus kuulnud. Vau! Praegu vaatan mingilt kreeta gasoline price lehelt, et 2019 mais 1.66 eur / l umbes. Ja nii palju kui foorumites olen uurinud, siis ka iga aasta on see hind alla 2 euro jäänud. Seega ma hetkel ei saagi aru, kas tegu näpuveaga või kust selline ulmeline summa pärineb, sest 3.8€ liitri kohta oleks ikka ülemõistuse hind.Aga tõenäoliselt jääksime üheks ööks läänerannikule kuhuhi ka ööbima, kuna muidu tõesti on vaid sõit sinna ja tagasi. Stardiksime hommikul kell 5 või 6 Maliast ja jääme ööseks sihtkohas, selleks arvangi, et jõuame teepeal ka üht-teist siiski näha ja kogeda veel.Tahaksime Balose puhul minna ka alla randa lisaks ülevalt vaatamisele. Ja minek oleks järgmine nädal, siis vist juba hooaeg või veel mitte?