Annely 1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väljendasin enne  valesti.  Singapur- Bali  lend  pole nö siselend  vaid võetud eraldi lennuna edreams i kaudu Ja sellele lennule sai juurde ostetud ka äraantav pagas. Pileteid ostes paistis kõik ok. aga, nüüd enne minekut tekkiski küsimus seoses pagasi ja ajaga. 

Singapuri lennujaam on väga suur ja kuna pole seal varem käinud, siis sai endale selgeks tehtud, et maandume T2 terminalis, võtame oma äraantava pagasi, liigume skytrainiga T 1 terminali ja seal uuesti kohvrid vaja ära anda. Kõigeks selleks on aega 1h50min (mõtlen,kui kõik lennud toimivad õigeaegselt) Kas see on piisav aeg?

Tartlane 

Tänud vastamast. Aga küsiks üle. See lend, LOT/Jetstar on võetud teil jätkulennuna? Siis on arusaadav,et pagas liigub  kaasa. Aga meil on küsimus, et,kui on eraldi iseseisev lend ( lend Singapuri ja eraldi ostetud odavlennufirma  nö siselend) kas siis saame ikkagi Tallinnast kohvrid otse Denpasarisse saata?

Seoses selle teemaga lendame samuti Singapuri. Sealt võetud eraldi lend Jetstar Asiaga Balile. Võtsime veel juurde ka äraantava pagasi. Lendude vahe veits alla 2 h. Kas selle ajaga on reaalne  pagas kätte saada, liikuda teise terminali, seal pagas ära anda ning lennule jõuda? On kellelgi kogemusi?

Nagi aru saan, siis pole võimalust kohvrit otse Balile saata, kuna Singapuri lendame LOTiga  ja LOTil pole koostööd Jetstariga.??? Uurisin teemat ka Tallinna lennujaamast.aga nad ei osanud vastata.