Ve1ks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

20 meeldimist
0 postitust
27 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tai on kinni, ja selle aasta sees voib Tai unustada.

Arusaadav, jäin korraks mõtlema millal Ryanair uuesti Bergamo lendama lubati, 2 nädalat tagasi Ryanair seda lendu kull müüs, aga lende ei toimunud.

Teripa,

kui tohib, millega Tallinn - Milano lend, otse Milaanosse ei ole vist lende praegu?

Eelmise nädala lõpus oli Stansted valutu kogemus, neljapäeva öösel Lissabon - Stansted,  Ryanair, paar tundi öösel lennujaamas pikutamist ja hommikul Tallinna lend. 

Lennujaamast väljud ikka, sul on ju 2 eraldi lendu, ja passikontrolli läbivad kõik saabujad.

 Mitte keegi ei küsi kust lendad ja kuhu, selles mõttes on kõik nagu alati olnud. Mask ilusti näos  lennujaama siseruumides, aga mitte siis kui terminalis sööd või jood, sest nagu me kõik teame,  viirus ei levi süües ega juues.

Hbert, 

see kindlasti pole teemasse, aga

Ontario keelustas pitbulli, ja pitbulli laadsed koerad 2001 paiku, voin 1a ssinna tanna eksida, mina kolisin Torontost Eestisse 2000, loodan et see selgitab asjaolusid. 

Tagasi Tenerife ja Kanaaride juurde, palun.

Ste,

Ei ei, Eestis ei ole talvel huvitav, selleparast ongi mure kuhu talveks minna. Viimased 10 aastat Aasias olnud 7 kuud talveti, selge et sel aastal Tai ja Vietnam ei avane turismile. Huvi Kanaaride vastu oktoobrist aprillini on tosine, selle parast uurisin. Vabandan et teemast mooda.

Koeraga lendamisest, tulime kord Torontost Tallinasse yle Schipoli, koer paris suur ja pagasis, puuris kokku 11 tundi, Tallinnasse joudes oli keegi hea inimene puuri avanud, ja pitbull Liisa tormas mooda lennujaama saali mind otsides, olime molemad roomsad ja onnelikud Tallinna lennujaamas. Kolisin tagasi Eestisse parast aastaid elu Kanadas, muidu nii pikka lendu kutsuga ette ei votaks ehk.

Vabandan et teemast mööda, aga kas terve talve Tenerifel v Kanaaridel mujal, ei kipu igavaks? Kes seal talve veedavad, mis te ütlete?

Vaikelotti,

see mis siin toimub on 'delfistumine', paar trolli lasevad nii nagu jaksavad, mitte keegi moderaatoritest neid ei peata, sest kilikid tulevad, ja klikid on väärt paar Eurot. Delfi puhul toovad trollide kommentaarid sisse rohkem, kui artiklid ise, enamus klikke Delfis on vaid peldikuseina uudistamas, mis muud pensjonieas umbkeelsel eestlasel ikka teha, eesti keelseid, anonüümseid avatud trollilehti on vaid mõni üksik. Inglise keele valdaja ei kasuta Trippi, Reddit on reisimise infost pungil, minuti kaupa uuendatud.

Paratamatult vaatab ülejäänud seltskond siinset kurvalt pealt, ei postita, ja tulemus on 'full Delfi'. 

bdsm võidab selle mängu, ja isegi see oleks OK kui Trip lubaks kasutajat ignoreerida, paraku seda võimalust siin pole, tulemus on Delfi sein.

speedygonzalez,

Eesti ei ole 1933a Saksamaa, Eesti ei ole stalinistlik NSVL, Eesti ei ole Tai hunta, hotelliomanik Eestis,  majutaja Eestis  ei pea riigivoime teavitama kes ja miks peatub hotellis.

kohutav foorum. Ma siiralt loodan et Eestis on reisifoorum kus selline jama ei domineeri. Masendav sait.

uuuuuuu, Sa vaidled pensionäridega, neil on savi, 400 Eur neil tiksub, mis vahet neil on, syya saavad, ei reisi, istuvad aias ja vinguvad kui keegi julgeb reisida. Kellelgi synnitab naine, ja paneme koik lukku lol

dim123, ole kodus ja kõik on korras, ma ei jaksa rohkem vaielda. Ära Selverisse mine, sest sured kohe!!

dim123 : "Aga kui keegi mulle võõras minu teadmata suurendab minu/laste/pere/tuttavate ohu % , siis kahjuks ma ei ole sellega nõus . ".

Kallid mees (või naine) nii ei saa elada, vähemalt ära sunni mind elama. Iga kord kui Sa õue lähed, või midagi juhtuda. Mis me siis teeme? Ei luba mitte kedagi õue, kuna dim123 on vastu? Teeks nii et Sa isoleerid ennast maailmast, aga mina elan edasi. Mis arvad?

smallisland,

nad ei saa rahu enne kui kogu rass välja sureb, mulle tundub. Nad siiralt arvavad et õue minna ei tohi, et me nüüd jäämegi lukku, ehk siis elama nagu vanglas. Uus Meremaa on hea näide, nad ei saagi riiki avada, äkki tuleb positiivne test. Nii ei saa elada.

dim123,

kallis, mees, ela oma elu edasi, mine Selverisse, mine Saksamaal Lidlisse, ela edasi ja ära külva rumalat hüsteerikat. Mine praegu kohe õue! Ja usu, sa tuled tervena tagasi tuppa. Kui Sul vanus üle 81, siis ma muidugi ei luba et tervis halb ja surm saabub varsti. Ole tubli!

dim123, sul keeb, see on selge. 

Abi annab ainult meditsiin, see pole solvang, sa pead leidma abi. See siin pole koht kus oma isikliku tragöödiat välja elada. See siin on reisifoorum, mitte meditsiinifoorum.

Lisaks, suremus Rootsis on 0, kuupäevaga 29. juuli. Teema alustaja muidugi paneks kõik istuma kodus, helistaks naabrite peale miilitsasse. Kogu see teema "Vastustundest" on ajuinvaliidsus. Mida ma peaks tegema, täpselt, terve mees kes reisib?

Ma usun et kõik saavad aru kui totter on täielik karantiin, ja kui vähe sellest kasu on olnud Hispaanias, Itaalias. See viirus ei kao kuskile, aga kuna suremus on olematu, päris suremus viirusesse, siis me võiksime lõpuks aru saada, et nagu gripp, me elame edasi. Ja elamegi edasi, katsuge aru saada,  kallid Gestspo võtete fännid. Kogu see teema on idiootlik, keegi tegi teema et miks ei istu inimesed kodus. Kes, täpselt, peavad kodus istuma? Mis sellest muutub? Kas te siiralt arvate et viirus kaob kuskile?

dim123,

sa pead leidma ravimi!

dim123,

sinu ideed oli igapäevane norm Ida Saksamaal, NSVL's samuti, kas oli tore koht kus elada?

Pin1

Ei tea kas teistel ka nii on, 

ja nüüd arvasid et ongi paras hetk 4a vana teema üles tõsta?

To Tip

Ega Sa ei tea kas Ukraina lubab siseneda Poolast  maapiiril? Sõidaks Odessa suunas, pole tööluba. 

6. juunil teatas Poola PM et Poola avab Baltikumiga maaapiiri, nüüd ainult küsimus kas Poolast edasi soita saab 

https://www.polskieradio.pl/395/7785/Artykul/2526955,Poland-to-reopen-border-with-Lithuania-PM

Paljud on siin soovitanud mitte elada raba lähedal. Kui rand ei huvita, siis miks üldse minna Ballile? Rand on ainus mis seal on, suveniiride putkasid  ja turistihindadega restorane leiab lähemalt.  OP läheb sinna randade pärast, loodetavasti. Ma jääks Kuta lähedale, ei sure ise igavusse, ja 10a kannatab ära. 

Bali on meie jaoks eksootiline, sest asub kaugel. Tegelikult on Bali odav koht austraallaste jaoks pidu panna, odav, mõnetunnine lend. Bali on Austraalia Türgi.

Aitah, DrRock, vastamast.

Proovisin mitu korda samuti, tulutult, eriti häiris et arvuti täiesti kinni kiilus, hiir ei liikunud, Chromi tabid ei kuuletunud, Ctr Alt Del ka EI TOIMININUD, arvuti oli täiesti külmunud, aitas vaid Power nupp 10 sekundit all hoida ehk cold restart (sama mis juhe seinast välja).

Minu Kaliningradi reis sellega piirdub, sõidan selleasemel otse Lviv ja Odessa nagu igal suvel, Venemaa eksootika jääb ara. 

Ma olen täiesti kindel et asi pole Venemaa veebi käpardlikkus, see on midagi muud, ja samast seeriast kus koik hoiatavd Venemaad mitte külastada oma igapäevase mobiiliga. 

Aitah et vastasid!