Katarina000

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väga lahe video ja mõnus ülevaade, aitäh!

Hotellid teevad oma reegleid täpselt nii nagu neile sobilik. Kogemus ütleb, et 3-4 tärni hotellid pakuvad kõik hinnas ainult kohalikku alkoholi ja 5 tärni omad võivad lisada ka import alkoholi. Kuidas nüüd Covidi ajal on ei tea öelda sest hooaeg ei ole veel alanud. Kui reis on juba ostetud siis tuleb 3 tärni hotell ära proovida, mina valin alati pigem 5 tärni ja ostan parema toa siis kindel, et teenus ka parem natuke. See piirkond ise on väga mõnus, toas ju käid ainult magamas.

Oleme Bulgaarias käinud Kuldsetel liivadel nelja ja viietärni hotellides kõik hinnas paketiga. Siiani pole pettunud ei joogis , söögis ega alkoholis. Kohalik alkohol on täiesti ok, kokteilid ka mõnusad. Olenevalt hotellist, pakuvad ka mõned hinna sees importalkoholi. Kui satud sviiti mis tihti on 20 eurot kallim kui tavatuba siis seal täidetakse igapäevaselt külmikut õllega ja karastusjookidega. Dzinn toonikuga on alati hea ning õlu. Osad hotellid pakuvad ka ämbrijooke mis tuntud Aasiast. Liitrine ämber maksis 5 euri, proovisime korra ja päris hea oli. Veinisõber saab ka veini juua , see pigem hapu ja vaadist. Kui hotelli pakutav ei meeldi saab rannast alati erinevaid kokteile osta. Ranna ääres on basseiniga baar , kui võtad raha eest tooli siis saad soodsama hinnaga erinevaid kokteile osta. Shoti baaris maksis 10 shotti 5 euri. Valikut jagub.

Soovitan vaadata youtubes Liis Org`i vlogi, tema läks aasta lõpus Dominikaani kuuks ajaks ja kirjeldab väga hästi mis ja kus toimub.