trip-krainetrip-ukraine-dark

KLR

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleme Itaalias alates 20.07 olnud. Autoga tulime Läti, Leedu, Poola, Tšehhi, Austria, Sloveenia ja Itaalia. Mingit kontrolli pole olnud. Poodides ja bensukates ilma maskita sisse ei saa. Deso igalpool saadaval. Veneetsia oli nii vaikne ja rahulik ( käidud ka 6a tagasi). Sõitsime ka gondliga, meie meenutuse kohaselt oli tolajal hind gondliga pöörane ja ei raatsunud. Seekord oli pere (. 5 in) 80€

Nüüd peatume Garda ääres apartmenis. Võiks öelda, et taaskord rahulik. Toidupoes vbl on pisut sagimist aga ei ole hullu.  

Itaalia on soe ja rahulik. Ise nad väga hoolitsevad puhtuse eest ja on turisti üle rõõmsad.

Käisime jaanuaris perega. Maandusime Dubais aga kohe läksime edasi Abu Dhabisse. Olime seal 4 päeva. Selle ajaga vaatab peamised vaatamised ära. Tuline tagasi Dubaisse. Seal olime 8 päeva. Rannas käisime igapäev. Käisime erinevates randades. Rannas ei vahi sind küll mitte keegi.  Ühistransporti ei kasutanud sest takso ei ole kallis. Meie olime 3- lapsega ja takso oli meile kõige soodsam. Ainuke kuhu metroo/rongiga läksime oli palmi saarele, tagasi tulime taaskord taksoga kuna siis on vee alt läbi tunneli sõit. Dubais on vaatamist küllaga, googelda ja leiad peamised vaatamisväärsused. Jeep Safaril käisime, väga äge. Sobib ka lastele. Viiakse liivadüünidele ja pärast õhtusöögile,rahvuspärane.  Dubai ei ole tõesti odav aga mitte ka kallis. Umbes sama nagu meil. Meie sõime igapäev väljas. Otsisime kohalikke söögikohti nt. turul. Mitmel korral käisime indiarestos, odav, palju süüa ja nii nii maitsev. 

Kuna lapsed meil piisavalt suured ja harjunud trippima siis pole probleem ühelt saarelt teisele seigelda. Seda enam, et reisi esimene nädal oleme Karoni piirkonnas korralikus hotellis. Usun, et nädalaga jõuame korralikult rannas lebotada ja ümbruskonnas kolada. Paanin just reisi teiseks pooleks aktiivsemat äraolemist. Küll pärast jõuab kodus kamina ees puhata :-)Ps.  Kuidas selle laevaga on? Kas need on need, millele saab onlinest pileti soetada? Pigem valiksime tõesti Lantalt tulekuks laeva kui paadi. 

To lillekke:Piletid on tal-phuket-tal olemas. Selge siis uurin Ko Lanta varianti, et sinna minna samuti. Reisi lõppu jätan meelega Patongi kuna siis hea lennujaama suunduda ja mõni ägedam öö võib ju reisi lõpus olla :-)