Aet Au

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen kasutanud nii Lennuabi kui Skycop. SmartLynx jama lahendas Lennuabi ,viis kuud hiljem sai asi positiivse lahenduse. Skycop lahendas Ryanair asja ja 7 päevaga asi lahendatud. Raha pidi laekuma kuu jooksul aga juba 7 päeval otse arvel ja siis 30% tuli Skycop kanda, Lennuabi kandis ise vastava summa. 

Käisin esimese reisiga kevadel samas hotellis. Jah, hiinlasi käis läbi palju. Meil ka TEZ reisikorraldaja aga neil ongi selline leping antud hotelliga nagu kirjeldasid jooke jäätist jne. Prussakad ei näinud, söök oli super, rongijaam üle tee, iga tunni tagant said linna. Lähim suur marketipood oli 800 m. Selle pead ise välja uurima. Üks väike pood oli kusagil ligemal. Mööda rannaäärt minnes baare oli enne silda mitmeid. Natuke omal rohkem kodutööd. Aa samal tänaval kus oli Market on mitu baari, söögikohta ja väike pagaritöökoda, kus kohapeal tehti ja müüdi kohe ahjust tulnud kraami. Kõik ca 800 m raadiuses.

Käidud,rahul,raha vahetada pole mõtet koha peal saad tasuda eurodes tagasi saad liiridd ja sada korda parema kursiga kui siin. Omapärase lahendusega hotell. Süüa on küll ja veel,juua samuti. Sõbralikud teenindajad. Hinnad võid enam-vähem Eesti omadega pooleks lüüa seda siis Türgi poolel mis Kreeka poolel on ei tea,sinna ei jõudnud. Kindlasti läheme tagasi ja Kreeka poolele,siis ka võrdlus moment olemas