trip-krainetrip-ukraine-dark

Evelin123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Airbalticust Sain 100% tagasi. U kaks kuud ootasin.

Mina olen neile FBi kirjutanud, vastus tuleb minutitega. Täna ka kinnitati,et ma ise ei pea enam midagi tegema,kui taotluse ära täitsin, et kolme kuu jooksul tuleb raha sellele panga accountile mille pealt maksin.

Mna sain kunagi varem nii aru,et kui ma ise tühistan lennu siis oleksin ainult lennujaamamaksud tagasi saanud, aga nüüd kus lennud tühistatud,siis ikkagi pakutakse full refundi või vaucherit + 20euri per pilet,per lend

Kellel kogemusi, kui ruttu teiega ühendust võeti peale airbalticu avalduse täitmist? Peale avalduse täitmist oli kirjas, et võetakse ühendust 72h tunni jooksul, a sellest juba 5 päeva.

Mul ka sama seis, et Malagas aprilli lõpupoole ööbimine 3 ööd. 10 päeva tagasi palusin läbi bookingu tasuta tühistamist,siis keelduti. Nüüd proovisin korra veel,kuna Hispaanias olukord palju muutunud, aga ei usu eriti, et nõustuvad. Rõhuvad sellel,et ise valisin variandi kus tasuta tühistamist pole. Aga eks siis millalgi peab vaatama mida kindlustus arvab. Ja lennupiletite osas ka ootan mis saab,sest reis 18-25.04, praegu Airbaltic veel nii kaugeid reise pole tühistanud.

Vivian, kuhu sul lend? Kuna Airbaltic sulgeb 23 liini 100st ja tühistab lähikuude jooksul 3700 lendu, siis jääb loota, et su lend on tühistatavate nimekirjas. Sest nii nagu mina aru saan,siis nad peaksid võimaldama uut lennuaega valida või täielikult raha tagastada? Endal aprillis ka neljale inimesele malagasse piletid ja ootan samamoodi hetkel teadmatuses (sama jutt neilt et saan vaid maksud tagasi). 

Võimalik muidugi,et mu lootused ja ootused on liiga suured, ehk keegi targem ja kogenum oskab sõna sekka öelda

Mul sama seis. Basic piletid ja reis aprilli koolivaheajal malagasse (hetkel küll pole väga suure riskiga piirkond,aga eks sinnani ole aega ka veel). Viirust ise ei karda,a levitada seda edasi ei tahaks ja kindluse mõttes lükkaks reisi pigem sügisesse. Mõtlesin proovida kirjutada Airbalticule ja proovida lihtsalt inimlikult küsida,et ehk kasvõi mingi lisatasu eest on võimalik. Oskab keegi öelda kas asjatu lootus? Ja kas airbalticul on ka Eesti keelne klienditugi? (Ei õnnestunud endal leida)

On keegi käinud bussiga Limassolist troodose mägedes? Ideeliselt vist üks buss sinna ja tagasi päevas käib. Olen kahevahel, kas minna mõne ekskursiooniga või saab edukalt ka omalkäel bussiga ära käia ja piisavalt näha. Minek novembris ja rendiautot pole plaanis võtta. Tänud ette ☺️