NJ

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

4 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Inimene kipub sageli oma nägu või nina sügama ja sellisel juhul kätepesu alati ei aita. Seega ei tohi oma nägu puutuda enne, kui käed on pestud.

Kuubal tuleb ise tasuda ravi. Kindlustus kompenseerib selle hiljem kodus olles, seega vaadake, et vajadusel saate kõik paberid, et kindlustusega probeleeme ei oleks.

Lennujaamas ei küsi keegi kindlustuse kohta midagi, olen viimase kahe aasta jooksul kolm korda käinud, kuigi kindlustus peab olema.

Mul tekkis kõriturse. Üks kohalik, kes oskas inglise keelt viis mu kõrvalolevasse hoonesse, kus oli juhuslikult tohtri vastuvõtt.

Tohter vaatas mind ja tegi ühe süsti ja ütles, et nüüd on kõik korras. Nii oligi.
Kui hakkasin oma kindlustuspabereid otsima, siis ütles, et ei ei, selliste asjadega me siin ei tegele. Andke pisut raha ja kui raha pole siis aitame niisama.
Andsin 20 CUCi ehk valuutapeesot.

Sama peaks olema ka siis kui sattute mõne haiguse või hädaga haiglasse.

Tere.Kuubal tuleb käia omal sammul, mitte paketireisil.Kuuba on maailma kõige turvalisem maa, sest turist on nö püha lehma staatuses, ka üksikutel naistel on seal turvaline. Öömaja leiab pea-aegu kõikjal.  Kuulus Varadero on suhteliselt kõige mõtetum koht, samasugune rand on kohe 15 km Havannast.Kindlasti võiks käia Trinidadis Kuubal, mis on muinasjutuline pärl või tubakamaal Vinaleses. Ööbida tuleb kodumajutuses.Hotellid on sageli kallid ning teenused kesised. Paketireisijoaks on Mehhiko soodsam ja kvaliteet parem.Olen kahe aasta jooksul kaks korda Kuubal käinud üksinda, hispaania keelt oskamata.Kui oled avatud meelega ja sõbralik saab nalja pidevalt, kuid endal peavad olema organiseerimisvõime ja leplikkus, et kõik ei ole kuld mis hiilgab.Loe mu blogi www.cubafor.comKui on küsimusi, siis FBs olen Jaak Nilson, kirjuta.