jaak61

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

to päike12

port natures toodi a la carte restodes hommiku-, lõuna- ja õhtusöögil küll menüü, kuid roogadel hindasid taga ei olnud ja etteregistreerimist ei olnud ka vaja.

ma ju ütlen, et see on täiesti uus tase türgi hotellide konseptsioonides.

to snoop

port nature teenendus, puhtus, asukoht ja arhitektuur olidki üsna keskpärase türgi viietärnilise tase, kuid a la carte ultra all inclusive teenus oli üsna hästi läbi mõeldud ja toimis.

seepärast soovikski leida veel mõne sarnase konseptsiooniga hotelli.

eelmisel aastal puhkasime naisega belekis, port nature luxury resort. 

seal oli lobbys ja irish baaris üle saja erineva rahvusvahelise alko, õlu oli kõigis baarides pudelis tuborg, carlsberg ja corona, 

peale pearestorani oli hommikust_õhtuni avatud ilma etteregistreerimiseta 4 a la carte restot, kusjuures lõunaks olid seal ka grillroad ja õhtul mereannid.

lisaks õhtul etteregistreerimisega 3 teemarestorani. 

siis veel päevläbi vähemalt 20 erinevat pakendijäätist, lisaks kümmekond erinevat lahtise jäätise sorti........kusjuures kolmes erinevas kohas.

lisaks sushi baar, gözleme, kondiitribaar, siis veel barista kohvibaar ning veel mitmeid baare. 

lamamistoolidele basseiniääres tõid rulluiskudel poisid_tüdrukud jooke ja snäkke.

õhtuti olid profesionaalsed artistid.

tundub uskumatu, aga see oli tõesti nii.....üllatuslik ja täielikult uus tase.....loodan, et sellist konseptsiooni pakutakse järgmisel hooajal mitmetes  türgi hotellides.

to päike12

See nimekiri, mis Te saatsite sisaldab küll 5* hotelle, kuid kõigis neis on a la carte restoranid avatud vaid õhtusöögiks etteregistreerimisega  ning on paketireisijale tasuta vaid üks külastus nädalas. Mind huvitavad hotellid, mille konseptsioonis on a la carte restoranid ilma etteregistreerimata ja kogu päev piiramatu kasutusega.