Krissu79

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 kuud tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

päike12 - 558 on kahe inimese eest. Sissepääsud lisaks jah.

Täpsustasin üle. Juht tuleb meile Ellasse rongi peale vastu ning sealt liikleme edasi autoga ning lõpetame lõpuks Mirissas.

Interneti teemal küsimus.

FB Sri Lanka seljakotirändurite grupist käis läbi mingi teema, et kui kohalik SIM kaart sisse panna, siis tuleb kuskil pärast seda telefonile niiöelda unlock teha. Et see kaart on lukus ja kuskil mingid mobiilipoed teevad seda. Mulle tundus see jutt veidi imelik. Või ongi nii? Või toimis see Dialogi SIM kohe, kui telefoni panna?

Tom - juhi leidsin siitsamast foorumist. Nimi on Donald, kontaktid tulevad siit otsinguga välja. 

Kogu marsruut on tema koostatud (mina vaid nimetasin mõned kohad, mida ma soovin) ning ülejäänu sebib tema. Sealhulgas majutuse. Rongipiletid lubas ka ette ära osta. Hinnaks küsib 558, see ei sisalda sissepääse.

Ellasse tuleb ta meile rongile vastu ikka. ja sõidutab sealt edasi. Jutt oli kogu aeg 6 ööst ja 7-st päevast, Ella on alles 5-s päev, seega mulle tundub loogiline, et ta tuleb meile vastu. Aga ma täpsustan tal üle, tänan tähelepaneku eest!

Tegin viisataotluse täna. Reisi alguskuupäev on 13.02.2020 ning hinnaks oli 0 dollarit. Seega see 31.01.2020 pole ikka vist päris kiviise raiutud? Kinnituse sain ka juba meilile.