MeenuTravel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui test olemas, siis saad liikuda linnas ringi, aga jah see pole transiit. Mis piiratud 12 tunniga tavajuhul (aga ka siis nõuab testi, aga see anyway olemas ehk pole pointi märkida "transiit"). 

Lennates on see transiidi-mööndus, et kuni 24h lennujaama transiit-tsoonis ei nõuaks Läti vaates ei vaktsineerimist ega testi: Exemptfrom any tests are airline passengers who are travelling in transit without leaving the controlled transit area of the airport for up to 24 hours;

Ametlikult peab olema alati maismaatransiidis test tehtud. Läti "ametkonna" vastus:

Persons, who have already reached age of 12 have to provide a Covid-19 test even if you cross Latvia in transit. 

(Lennujaama transiittsoon vist erand)

Värske hinnang:

"On Friday, during a visit to France, US Secretary of State Antony Blinken expressed hope that Europeans will soon be able to visit the United States again.

"I hope that this will happen quickly. We really want to. I hope it will be a matter of weeks rather than months," he told an online forum in fluent French."

Allikas:

https://www.france24.com/en/live-news/20210626-business-group-urges-biden-to-lift-europe-travel-ban-revive-economies

Tegelikult saab ka Eestis VISAt, seda küll Läti pangast.

www.citadele.ee paistavad VISA kaardid, Tallinnas kontor ka

Kui lihtsalt tahta VISA't, et võtta sularaha/maxta seal kus MC ei ei toimi (?), siis mina kasutan Revoluti deebetit. Seal pole ka täna konversioonitasusid. 

Kuid kuna nad pole pank (ja pole nö riigigarantiid), siis ma kannan sinna raha peale reiside ajaks vaid ja pärast tagasi.  Need "finantsteenuse pakkujad" on kraad õrnemad tegijad. 

Neil on küll ka kallimad kindlustusega versioonid (aga siiski deebet), aga neid ei proovinud.

@isaac - Visa Platinum on turul juba ammu. See tänane "uus Visa Platinum" on suvest 2016 aga see tähendas vaid uuenenud tingimusi. Enne seda oli natuke teiste tingimustega Platinum. Ehk enam kui "paar aastat" on asi vana. 
2016 oli jah Amexi kadu millega seoses teatasid et "platinum uuendatakse"

Ryanairi piletite refundi taotlus märtsi lõpus (aprilli lennud). vaikus oli mai lõpuni, lubati siis kui eriolukord lõppeb. Siis andsin sisse mai lõpus krediitkaardimakse vaidlustuse ja raha tuli läbi viimase äsja.