AR

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

võib vaadata ka moneygram.com

pole isiklikult kasutanud aga olen kuulnud palju head nendekohta.

aasia riikidesse olen seni saatnud ise western unioniga ja paypaliga (xoom). Aga seda rohkem harjumusest. arvan et moneygram tuleb odavam.

trusty kaudu depodes küll transferwises tasu pole. ise olen kasutanud välismaal skrilli (peamiselt) ja transferwiset (vähe).

Netist lugedes on jäänud mulje et revolt vist tiba parem. peaks tegema enne järgmist reisi.

Lihtsalt väikene update et tegin ise endale ära 365ks  päevaks kindlustuse.. 150k meditsiin ja loodusõnetused sees... 136€ vist läks kokku. (ilma loodusõnnetusteta pakkus alla 120). hetkel neil kampaania -30% nädala lõpuni siis seetõttu tegin ära.

eelnevatele siis jah, kehtibki 364 päeva, mitte 30,60 v 90. Kui valid mitmikreisi paketi siis on sellised päeva limiidid. nende ühekordne kindlustus aga kehtibki kuni 1a. st lähed kohale ja oledki seal aasta. 

Ainukene asi on, et selle kindlustusega katavad kuni 30 päeva ravikulud alates juhtumist st kui midagi juhtub siis ja oled haiglas 35 päeva siis 5 päeva kulud maksad ise kinni. iga eraldi juhtum muidugi algab taas 0-st. 

Olin ja olen siiamaani skeptiline selle suhtes, aga kuna ei leidnud ise ühtegi konksu üles (2x live chatist küsisin + korra kontorist + lugesin tingimusi läbi)

ps. nagu ma ütlesin, siis minul on ainult meditisiin.. koos tõrgete ja muudega pakkus ikka kõrgemat hinda.  Eks näis, loodetavasti pole seda vaja.

@smallisland jah, kehtib ikka 365 päeva... seda küsisin ka otse teenindajalt. neil on nö. kaks eri võimalust. 

" Sõltuvalt planeeritava sõidu või reisi pikkusest saate osta reisikindlustuspoliisi kehtivusega 1 - 365 päeva.

Kui käid regulaarselt ärireisidel, pakume sulle ühe aasta pikkust reisikindlustuspoliisi, mille raames tagatakse kõigile sinu reisidele kindlustuskaitset ühe aasta vältel. Sel juhul saad ise valida iga eraldi reisi maksimaalse pikkuse - see võib olla 30, 60 või 90 päeva sinu vabal valikul."

Hinnavahe konkurentidega on ikka....suur.

Oleks ka tore teada... plaanin ise aastaks aasiasse minna ning bta pakub aastaks ~150k€ ravikuluga kindlustust ~160€ eest... kõik teised kindlustused 300€+

Öeldakse ju kui miski on liiga hea siis pole see reaalne... olen konksu otsinud aga pole siiamaani leidnud.

Olen nendejuures varasemalt kindlustanud aga pole kunagi õnneks ühtegi juhtumit olnud...

edit: avastasin just et pakuvad nüüd -30% ka... ~120€ aastaks reisikindlustus vs 300+€ teised....