Est.T

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 kuu tagasi

12 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

@Laurr - soovitan vaadata Seatguru.com lehelt.

Panete sisse lennufirma, lennunumber ja kuupäev. Annavad suht detailse ülevaate lennukist, reisijate tagasisidest jne. Seal ka reisijate enda tehtud pildid.

Katjusha00 kirjutasin, kui veel alles.

Hbert, sorry, mitte surnuid, vaid nakatunuid. 

https://www.dcclothesline.com/2020/02/06/breaking-china-keeping-two-sets-of-coronavirus-pandemic-numbers-leaked-infection-numbers-over-154000-deaths-approach-25000/?fbclid=IwAR0EqSbIVFdFwsmWHh8Rd8NR_tkT0zlL9k6GrPWiWTEgNON9b8Pqm2kuYaM

Kuigi mitte, et ma ka neid numbreid usuks. Sest tundub, et maailm sööb Hiina peopesalt ja täpselt seda infot, mis välja antakse, seda pasundatakse.

Iseasi mis tegelik tõde on.

Taiwan News link on siin:

https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3871594

Ja vilepuhujast arsti uudiste keeris ka: 

https://www.google.com/amp/s/qz.com/1798421/questions-swirl-after-china-attempts-to-censor-news-of-whistleblowing-doctors-death/amp/

Infot, mida levitatakse on ikka nii seinast seina ja kogu meedias võib hetkel kahelda.

Eile, alates WHO-st ja lõpetades CNN-ga kõik kinnitasid, et esimene Hiina arst, kes Corona avalikustas, suri. Ka ERR oma uudistes kinnitas ametlikult, et ta on surnud. Hilisõhtuks oli uudis, et see arst on ikkagi elus.

Nüüd on lekkinud numbrid, mis ütlevad, et nakatunuid on üle 200 000. Seda spekuleerivad ka Taiwani teadlased (kelle numbrid ületavad juba 300 000).

Lihtsalt kogu meedia saab kahtluse alla seada. 

Kui ma eilseni ikkagi lugesin meediat ja ka uskusin, siis nüüd hakkab mul väike kahtlus tekkima kõige osas. 

Vähemalt on teada, et Lapis haigestunud inimesed on terveks saanud - seda usun.

Marleen Hiiekivi, kas saite selle äpi lõpuks toimima? 

Kahju, kui sellest abi polnud :/

Kas emailiks sai pandud seesama, millega soetasite piletid?

Marleen Hiiekivi, kirjutasin teile privaatselt.

EDIT: Infoks ka teistele, kes ostavad nt. Mytrip.com-st. 

Kui keegi soovib saada vahendaja kaudu lennufirma booking reference’i (mitte mytrip.com booking reference’i), siis selle tegelikult saab ilusti kätte, lihtsalt tuleb selleks üks teine äpp alla laadida, mis on Mytrip.com’i oma aretus.

Äpi nimetus on: www.checkmytrip.com

Mytripist pileteid ostes ja kinnitades, on peenikeses kirjas ka selle kohta vastav info, aga ei imesta, kui paljudel jääb see märkamata.

Ehk lihtsustatult öeldes: Ostate nt. Turkishi piletid mytripist ja tahate saada Turkishi booking reference’i, siis saab selle vaid äpi kaudu kätte.

Kui valite 12h lennujaamas, siis tasub ka küsida kupongi capsule hotelli jaoks, mis lennujaamas olemas (Sheremetyevo). Ise saime selle, kui tekkis pikk delay. 

Seda otseselt taevani kiita ei saa, aga asju võimalik hoiustada ja vajadusel magada.

Turist007, ei peagi aru saama :) Inimeste eelistused on väga erinevad. 

Kesklinn - võrdub minu jaoks, sest kõrged ehitised ümber ja rannapuhkuseks seda nimetada ei saa. Ei ole vaja tähte närida, ilmselt saite ka mu mõttest aru. 

The Palm on meie valik, see ei peagi kellegi teise valik olema, nii nagu kõikide muude asjadega. 

Mina jagasin meie pere kogemusi ja ehk mõni väikeste lastega pere saab sellest postitusest ideesid. 

Meie hetkel oma pere korraldustest tulenevalt ei otsi õhtuti tegevusi ega ka ei vura ringi, sest laste režiim lihtsalt on teine. The Palm ja selle teised hotellid pakuvad piisavalt tegevust (väikestele) lastele.

Vast rohkem ei pea ennast selgitama.

Troinoi, Jaanuar on Dubai talv ja seal tõepoolest võib külm olla. Isegi jahedam, kui praegu.

 Ise oleme Dubai suured fännid ja lähme sinna 5ndat korda. Jaanuarit siiski väldime, sest ka ise saime selle kogemuse, et võib külmetada (mõni päev oli 16-18 kraadi ja külm tuul, seda eriti the Palm’il). 

Meie kõige lemmikumaks hotelliks on jäänud Sofitel The Palm ning külastame seda 4ndat korda. Just peredele orienteerituse tõttu (laste basseiniala on tore ja turvaline). 

Lisaks meeldivad selle hotelli apartmendid, mis pakuvad koike: alustades köögi nõudest, lõpetades ruumikusega.

Tean, et Sofitelis liigub mitu korda päevas tasuta buss linna, kuid ise seda kasutanud pole. Enamasti kasutanud taksot, et liigelda.

Hotellis meeldib väga Moana Seafood Grill restoran, mis tõesti pakub maailma tasemel sushit - soovitame! Liharestoran ja hommikusöök see eest jätsid külmaks. 

Oleme ka olnud hotellis Rixos - The Palm’il All Inclusive paketiga. Kõik oli tip top, aga lasteala on seal hotellihoone külje peal ja jääb tuulekoridori täpselt ja tundus, et suhteliselt võimatu olla seal (ilmselt soojemate ilmadega koht töötab). 

Toidud olid väga maitsvad all inclusive’i kohta. Käisime siis, kui Rixos veel apartmenteid ei pakkunud ja olime Family Room’s, mis kahjuks jäi meile väikeseks aga kannatas ära olla. 

Oleme paar ööd ööbinud ka kesklinna hotellis Damac Maison Royale - ega mingit suurepärast kogemust ei saanud, vb lihtsalt sürr olla kesklinnas ja basseinis :) Ja vaade Burj Khalifale. Antud hotell on suunatud rohkem kohalikele ja nt alkohol täielikult keelatud. Niiet kui soov kokteili juua - tuleb minna üle tee Hiltoni hotelli. Meile tuli see üllatusena.

Kas lähiajal lennujaamas viibinud inimesed tahaksid kommenteerida ka kuidas lennukites ja lennujaamades olukord on? 

Hetkel tundub endale just lennukis olemine kõige klaustrofoobilisem. Kas stjuardessid on ka maskidega?

Mastercardiga ok. Sai tasutud igalpool - LHV.

Anna33, igaks juhuks ütlen, et meie negatiivne TripAdvisori tagasiside jäetigi approve’mata. St. nad väga monitoorivad, mida lasevad läbi ja mida mitte. 

Tegemist oli ühe teise Türgi hotelliga.

Mina kolme lapse emana siiski mõistan teid, et on mõte ja soov minna. 

Ärge palun laske ennast segada kommentaaridest - et mõelge teiste reisijate peale ka :D see on kuidagi eriti küüniline. Lennutransport on ühistransport ja sellega käib kaasas ka lastega reisimine/ nutmine jne. 

Meie alustasime ka väga varakult reisimist lastega (3 alla 5 aastast last). Ja see vajadus rutiinist väljasaamisele oli suur. Loomulikult oli reise, kus lapsed haigestusid ja toimetamist oli palju, aga täna tagant jàrgi mõeldes olid need kogemused asendamatud. Lennureis ongi vast kõige raskem moment. EU-siseselt käib kõik kähku. Lihtsalt valmistuge maksimaalselt hästi ette (võtke kaasa inhalaator, ravimid jne). Korralik reisikindlustus. Lennukisse desinfitseerimisvahendid. 

Mina soovin jõudu ja siiski minna reisile :)