Marleen Hiiekivi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Est.T kahjuks sealt me abi ei saanud, aga minu suured tänud ikkagi teile, et proovisite aidata :) loodame nüüd lihtsalt et see mytrip meile rahad tagasi kannab.

Annan teada, et saime lõppude lõpuks telefonitsi Mytripiga ühendust. Lubasid telefoni teel kanda kahe nädala pärast täies ulatuses raha tagasi. Kuid meili peale tuli kiri 3-4 nädala pärast tuleb kogu raha tagasi, hoiame nüüd pöidlaid,et raha on tulemas tagasi kas siis kahe või kolme nelja nädala pärast, aga et ikka tuleks.

Uued piletid sai samuti soetatud, niiet loodetavasti saame Filipiinidele puhkama ikka nüüd mindud! :)

kapo311 oleksime taotluse juba ära täitnud ja uued piletid ära ostnud, aga kuna meil oli vahendajakd Mytrip.com, siis meil pole lennukoodi, mille saad kui ostad otse lennufirma alt piletid. Seega jälle meie käed seotud, et me ei saa seda aotlust isegi täitsa. sest ilma selle koodita ei lase edasi täita. Mytrip eile vastas FB suht ülbelt, et me ei ole kindlasti hetkel nende esimene juhtum, keda nad läbi vaatavad. Pigem andsid mõista et meie lennuni veel aega küll ja veel ja oodakem oma järjekorda, kuni meieni jõuab. AirChina ei ole ka oma lendu tühistanud rootsi-peking mistõttu lennufirma Sas ei saa ka meid aidata. Põhimõtteliselt ei jää meil vist muud üle kui pöörduda tarbijakaitse ameti poole ja otsustada ära kas võtta oma kuludega uued lennupiletid või jätta reis sinna paika.

kapo311, kuhu neile kirjutasid pileti asjus? Meil ka lend Filipiinidele läbi Pekingi ning samuti vaikus lennu kohapealt.

Marit kui saad vastava numbri anna teada, meil ka vaja ümber muuta pileteid

Ooo aitäh hea mõtte eest, kaalutleme sellist varianti ka!

Püüame veel kas või läbi lennufirma pileteid muuta, kui aga ei saa, siis ilmselt jah peame uued piletid ostma.

Proovisime seda inglise nr ka, aga sealt ei saa ka kedagi kätte. Kirjutasime nüüd ka fb postkasti, kiri on nähtud aga vastust ei tule. Jube peavalu on küll selle Mytripiga.

No oleme arvestanud et enam antud marsuut ei lähe Filipiinidele ja asendus lend ka juba leitud, kuid ei saa mitte kellegagi kontakti, et kas antud muudatus oleks võimalik, oleme nõus ka juurde maksma aga lihtsalt keegi ei vasta meile.

21.02.20 peaks minek olema, aga no kuna lend on Tallinn-Stockholm-Benijing-Manila, siis see lend on ilmselt canceld, sest Filipiinid ei võta Hiinast tulijaid vastu, samas selle kohta mingit sms.i pole et lend ei toimuks. Lihtsalt ise uudiseid lugedes saame aru, et lend ei lähe.

Kahjuks mitte, liin 24/7 hõivatud, kirjutasime kirja ka, kuid ka sellele pole midagi vastatud. :(