Lumilee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

3 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh haaletaja! Poegkaru, pidasin silmas fraasi ,,töö teinud” all seda, et kuidas turism seal mõjutada saanud ja mis hetkeolukord seal valitseb.

Kaduja, ütleksin sulle head reisi, kui olukord oleks pisut teine. Antud juhul leian, et asi on naljast kaugel. 

Hetkel reisimine ei olene enam ainuüksi riskipiirkonna külastamisest vaid reaalselt iga lennujaam ja lennureis võib riiki sisse tuua uue viiruslevitaja.  Jah, sa ei pruugi ise pisikust haigestuda aga Saaremaal juhtunu näitab, et võid kergelt nakkust edasi kanda, ilma, et ise sellest teadlik oleksid. 

 Ilma põhjuseta ei sulgeta koole, ei jäeta üritusi ära, ei panda riike karantiini, milleks?  Sellest ei võida-ei mina, ei sina ega ka riik. 

 Olen nõus, et kohati meedia paisutab olukordi üle, kuid antud juhul peaks igale tervele mõistusele selge olema, et asi muutub järjest tõsisemaks. 

 Mitte ükski palmi all tehtud foto või kaotatud 1000 eurot ei korva kellegi tervise halvenemist. Seega püsigem kodus ja hoidkem üksteist, meid niigi vähe!

Veider, et 2 kuud tagasi liikus Tais Hiina turiste tuhandetes ringi ja hetkel näitab Tais 53 koroona juhtumit. 

See tundub igatpidi täiesti ebaloogiline-justkui Aasia pool varjaks tegelikku haigestunute arvu. 

Kui Itaalias puhang alguse sai on kannatada saanud  pmst terve Euroopa. Itaaliale lähedal asuvate riikide haigusjuhtude arv järjest suureneb ja kandub edasi järgmisesse riiki...aga Aasia puhul käis pliksplaks Hiina lukku ja kõrvalasuvad turismipiirkonnad jäid Hiina turistide hordidest hoolimata puutumatuks.

Kas ainult mina näen, et miskit ei klapi?

Plaan teisipäeval Taisse  sõita aga nüüd ei teagi, kas karta või kahetseda...Lend kahe ümberistumisega saksas ja dubais...Kas keegi veel praegusel hetkel Tai kanti liikumas? Kuidas olukorda hindate?