EasyPy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Taotlesin ka koheselt refundi juuni kuu tühistatud lendude eest, saatsid voucherid. Võtsin eelmine nädal chatis Ryanairiga ühendust ning küsisin kaua veel ootama pean. Lubasid 7-10 tööpäeva jooksul raha tagastada. Mul oli tehtud kaks erinevat broneeringut erinevate kontode alt. Ühe sain täies ulatuses üleeile tagasi, teist veel saanud pole. Samas sellel esimesel broneeringul tuli siin 4-5 päeva tagasi ka meil et voucher on tühistatud ning kanname peagi raha, teise broneeringuga sellist meili veel tulnud pole. Ootan veel natukene ja võtan ehk uuesti ühendust kui lähiajal miskit ei muutu. Lootust ikka õnneks on. Võimalusel võtke ka nendega ühendust. Pidin ootama ~1h järjekorras.

Sai ka Küprosele märtsi kuuks majutus võetud tagasimaksevõimaluseta(ostsime juba septembris). Oleme suhelnud nii majutajaga kui ka Bookinguga. Majutaja surus ikkagi selle peale et tagasimaksevõimaluseta ja nii kahjuks on, raha tagasi ei saa, olenemata olukorrast. Midagi muud ka välja ei pakkunud kahjuks. Booking sai olukorrast aru ning võttis ka ise majutajaga ühendust, kuid ka nemad ei suutnud veenda majutusasutajat et meile raha tagasi maksta. Kahju muidugi, raisku läks ka pea 600 eurot.

Minek oleks olnud ka homme(15.03) Ryanairiga Küprosele. Hetkel vaatan et Ryanair lende veel tühistanud pole kuigi piiri sulgemise tõttu ilmselt peaksid? Mis Teie teete kes ka homme sinna oleksite pidanud minema? Edasi lükkamine oleks muidugi variant aga samas ei tea kuna see hullus läbi saab alles.

On keegi ka Hetkel Küprosel? Kuidas seal olukord ning suhtumine riiki sisenejatesse?