Udo Varmann

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lufthansa maksis juunis 2020 tagasi aprillis toimuma pidanud reisiraha Lissaboni, üle 800 euro, kusjuures sendi pealt sama summa. Ma ei oska öelda, kuidas see toimis, aga helistatud sai vähemalt 4 korda + sai saadetud samapalju meile.

Lufthansa lennu tagasimaksest. 

Meil oli aprilliks 2020 mitte tagasimakstav pilet Lissaboni ja tagasi. Kui algul bookingu pealt võtsin Cancel flight, sain tagasimakseks 830 euro asemele 130, seega oligi asi pekkis. Proovisn saata meili ja ka helistada. Õnnestus ühendust saada läbi Leedu numbri (st võib proovida kõiki kontaktnumberid, kus on keeleks märgitud inglise keel - kõik lähevad ühte kohta välja). Lõpuks saime lennu kohta 'cancel confirmation' meili. Telefonis öeldi, et LH ei saada tagasimakse kohta eraldi kinnitust (ju siis süsteemis seda pole) ja tagasimakse aeg on praegu umbes kuu., kusjuures tagasimakse summa on sama, mis sai makstud. Nüüd siis ootame sooja kevadet ja raha:):)

(Tasub lubada kõne salvestamist ja küsida teenindaja nime, eelnevalt on hea endale tähtede nimed selgeks teha: a = alpha, b = bravo jne, muidu ei tule kirjapanemisest muhvigi välja)