pesake
Reisihuviline
pesake
Liitus Tripiga 5 aastat tagasi
0 meeldimist
0 mittemeeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pony'lt ka nüüd vastus, et Eesti juhiloaga+IDP ei saa TW autot rentida. Ei tea kui mõeldav on rong+takso+ühistransp?

Meil oleks 7 päeva kohapeal - esmalt Taichung, sealt osa rahvast liigub ratastega idakaldale ja hiljem Taipei.

0
0

Chailease tuli kiirelt vastus, et Taiwan EST pabereid ei aksepteeri. Ju siis pole riikidevahelisi asju ära lahendatud.

Küsisin ka mujal viidatud Pony rendilt, kuid paari päevaga päringule vastust pole saabunud.

0
0

Kas on ehk kellelgi vahepealse ajaga uut teadmis tulnud EST+IDP'ga Taiwanis auto rentimise ja sõitmise osas? Viidatud Taiwani Transpordiameti tabelit viitavad Eesti kohta jätkuvalt "NO"..

0
0

Guugeldasin natuke.  Ühes saksa uudises mainiti, et TUI (grupp?) müüs osaluse TUI Russia's ära möödunud aasta.  Ju siis kohalikele.

Meil pakub teenust TT Baltics SIA,  Läti firma. Võimalik, siis et toimib siin / Venemaal frantsiisi alusel.

TT Baltic'u omanikus on KN-Holding, Venemaa https://company.lursoft.lv/en/tt-baltics/40203149224.

0
0

AirBaltic, lend kuu lõpus aga tühistamise teadet ei ole. Vaatan, et ka piletid müügil. On kellelgi kogemust, kas sel juhul vaucher/raha tagasi ei pakuta ja loetakse tavapäraseks tühistamiseks?

0
0