Tenerife24

Reisihuviline, liitus Tripiga 9 kuud tagasi

2 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
  • Eksklusiivselt eestikeelsed, väikebussidega, unikaalse marsruudiga, väikeste gruppidega saaretuurid Tenerifel!
  • Kinnisvara müük Tenerifel
  • Pulmakorraldus Tenerifel

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tere Ronja,

Tenerifel koha peal on rannad, mänguväljakud, poed, kaubanduskeskused, pargid jm kõik avatud. Suletud on ööelukeskused, nt. ööklubid. 

Maski peab kandma igal pool - tänaval ja siseruumides - va. restoranis süües ja rannas ujudes. Samuti on avalikes kohtades suitsetamine keelatud. Ajalisi liikumispiiranguid ei ole.

:)

Muidugi :)

Aga kui keegi teine ehk tulevikus Tenerife kohta infot otsib, ja tal samad küsimused tekivad, siis on info siit postitusest võtta :)

Tere kn Grupp,

Küprose kohta me soovitusi küll anda ei oska :) aga Tenerife kohta küll! Kuigi siin "igavese kevade saarel" on aastaringselt soe hea kliima, siis oktoobri lõpp on üks nendest eriti headest aegadest. Tenerifel on tegelikult kuus kliimavööndit, nii et kui ühes nurgas sajab vihma, siis teises nurgas sirab tihtilugu päike! Saare lõunapoolel ongi seetõttu tihedamini päikselisem ja soojem, aga põhjapoolt on ka põnev avastada, näiteks ürgset Anaga loorberimetsa. Ilma kohta on täpsemat infot ka siin: https://www.tenerife24.ee/ilm-ja-calima

Tegevusi on siin tuhandeid, kõike pole jõudnud ka siin elades ära näha! Siam ja Loro park on muidugi väga külastamist väärt!

Meie kodulehelt leiad ka SUURE EESTIKEELSE TENERIFE TEATMIKU, kust leiad palju vajaminevat informatsiooni saare kohta: alates kõiksugustest maa- ja veetegevustest, saaretuuridest, piletitest, ilmast, bussiliiklusest, autorendist, toitudest, sularahaautomaatidest, restoranidest, taksoliiklusest, matkainfost, poodlemisest ja paljust muust! 

Kogu info leiad siit: www.tenerife24.ee 

Ootame külla!

Tere meme,

Autorendist: 

- Rendifirma valimisel tuleb olla üsna hoolikas, et ei tekiks ilmaasjata vaidlusi ja peavalu, kui sõiduki tagastate. Tavaliselt maksab rentnik omavastutuse suuruse summa, kui mingi uus vigastus või kriimustus autol leitakse. Autorendi firmad kellel on 0€ omavastutus kohe hinna sees on näiteks: **Orlando, Cicar ja Pluscar. **

- Enamus autorendi firmasid ei rendi sõiduvahendit nooremale kui 23 aastasele juhile ega isikule kellel on auto juhtimise kogemust ehk juhistaazi vähem kui 1 aasta. On olemas erandeid, näiteks Goldcar, kellel on programm noortele juhtidele alates 19 eluaastast ja kellel on juhistaazi ette näidata vähemalt aasta. Kui valite omale sõiduki Goldcarist, siis lugege kindlasti hoolega klientide tagasisidet. Nimelt on seal aegajalt probleemiks tagatisraha kättesaamine peale rendilepingu lõppemist.

Kogu info autorendi kohta Tenerifel leiad siit: https://www.tenerife24.ee/autorent

Bussidest:

- Tenerifel liigutakse enamasti roheliste Titsa bussidega, ja need sõidavad, olenevalt sihtkohast, üsna tihti. Keskmine piirkonnasisene bussisõit maksab keskeltläbi 1,5 eurot. Kogu info - kust kuhu, kui palju ja millal - leiad eestikeelsena siit: https://www.tenerife24.ee/bussiliiklus

Loro Park:

Loro Park väärib kindlasti külastust ja sobib igas vanuses külastajatele! Pole veel kuulnud, et keegi oleks kahetsenud :) Tihti minnakse isegi uuesti, sest park on nii suur! Kindlasti võtke terve päev Loro jaoks. Loro Pargi ametlikus parklas maksad ehk kuskil 4-5 euro ringis, aga võib juhtuda, et leiad kõrvaltänavates valge katkendliku joonega märgitud parkimiskohti ja need on üldjuhul tasuta. Loro pargi kohta kogu info (hinnad, piletid, kellaajad jpm.) siit: https://www.tenerife24.ee/loro-park

Saaretuurid: 

- Kui on soov Tenerife ühe päevaga läbi vaadata, ära näha tähtsaimad kohad nagu Teide ja Masca org, ja ka saarest eesti keeles rohkemat teada saada - seletusi kultuuri, kommete, toidu, ajaloo, monumentide jpm. kohta läbi legendide, faktide ja naljalugude - siis on sellel eesmärgil loodud Eike Suur Saaretuur, mille leiad siit: https://www.tenerife24.ee/eike-suur-saaretuur-tenerifel

Kui suur saaretuur on juba tehtud, siis leiab menüüst ka kõrvalsaare La Gomera ja eraldi Anaga loorberimetsa ja linnade tuurid!

PS! Tenerife24 kodulehel on ka

SUUR EESTIKEELNE TENERIFE TEATMIK - siit leiad hästi palju infot kõige vajaliku kohta - alates kõiksugustest maa- ja veetegevustest, ilmast, bussiliiklusest, autorendist, toitudest, sularahaautomaatidest, restoranidest, taksoliiklusest, matkainfost, poodlemisest ja paljust muust! Kogu info leiad siit: www.tenerife24.ee 

Ootame teid külla!!!

Tere Kateriin!

Tenerife on üks selline maagiline koht, mis lihtsalt kutsub tagasi! Siin on aastaringselt soe (just mõnusalt värske ja soe, isegi kui mandril on parasjagu külm või palav), peaaegu alati on rannailm (eriti lõunapiirkonnas) ja peale selle võib leida nii musta- kui ka kuldse liivaga randu. Oktoober on muidugi väga hea aeg tulemiseks! Saarelt leiab iga nurga peal midagi huvitavat, ja ka pärast mitukümmet aastat Tenerifel elades pole ikka kõike jõudnud ära avastada! 

- Kui kuldse liivaga randa otsida, siis Playa del Camisón on näiteks üks nendest kristallselge veega, õlgedest päikesevarjudega päikeselistest rannakestest! Seal kõrval on kohe ka üks hea merevaatega rannarestoran. Põhjapoole siirdudes on üks Tenerife pärlitest näiteks ka Las Teresitase rand, millele avanevad kaunid vaated! 

- Autorendiks soovitaks Cicari (hinna poolest ehk mõnikümmend eurot kallim, aga kogemused on head).

- Paketireisid on mõnes mõttes kindlasti mugavamad, sest kõige eest on hoolitsetud ja siis ei pea ise paljude asjade pärast muretsema. Ise plaanides on muidugi jälle ehk paindlikkust rohkem. Eks see oleneb muidugi isiklikest eelistustest :)!

- Kui on soov Tenerife ühe päevaga läbi vaadata, näiteks tähtsaimad kohad nagu Teide ja Masca org ära näha, ja ka saarest eesti keeles rohkemat teada saada - seletusi kultuuri, kommete, toidu, ajaloo, monumentide jpm. kohta läbi legendide, faktide ja naljalugude - siis on sellel eesmärgil loodud Eike Suur Saaretuur, mille leiad siit: https://www.tenerife24.ee/eike-suur-saaretuur-tenerifel

Kui tuur on tehtud, siis leiab menüüst ka kõrvalsaare La Gomera ja eraldi Anaga loorberimetsa ja linnade tuurid, ning samuti saab osta pileteid teemaparkidesse - nagu näiteks Siam ja Loro park - delfiinivaatlusele, tähevaatlusele, jpm. tegevustele! 

Peale selle on Tenerife24 kodulehekülg SUUR EESTIKEELNE TENERIFE TEATMIK! Sealt leiad hästi palju infot kõige vajaliku kohta - alates kõiksugustest maa- ja veetegevustest, ilmast, bussiliiklusest, autorendist, toitudest, sularahaautomaatidest, restoranidest, taksoliiklusest, matkainfost, poodlemisest ja paljust muust! Kogu info leiad siit: www.tenerife24.ee 

Muidugi saab ka kontoris ise koha peal nõu küsimas käia, kui juba saarele kohale jõuate, või lihtsalt helistada/kirjutada :)! Hea meelega vastame teie küsimustele! 

Ootame innuga hetkeolukorra normaliseerumist, ja ootame teid külla!!!