kaitsa111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

4 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Antigeeni test tallinna lennujaamas ja ka hispaanias tähendas õrna ninasõõrme silitamist seestpoolt, sügavus 5mm.

Tähtis muudatus on ka see, et nüüdsest piisab ka antigeeni kiirtestist, aga see tohib olla max 48h vana, mitte 72h, nagu PCR testi puhul.

Antigeeni kiirtestiga saab vastuse poole tunni jooksul ja tõenäolisemalt ei leia ka kõiki viiruse nanoosakesi üles kurgust ja kui ongi (vale) positiivne, siis saab kiiresti uuesti katsetada.

Nendel vaktsiinidel on pikaajalised kõrvalnähtude uuringu tehtud ja vaktsiinitootjad vastutavad rahaliselt kõrvalnähtude eest.

Ma kardan, et noored sunnitakse vaktsineerima ja reisimiseks ei piisa varsti enam testist, vaid peab olema vaktsineerimispass.

Ameerikas on mitukümmend ülikooli teinud selle vaktsiini kohustuslikuks, kui tahad nende koolides edasi käia, või sinna sisse astuda. Väga raske noortel sellisele survele vastu seista.

Kuna ma ennast süstida ei lase selle eksperimentaalravimiga, siis tõenäoliselt tehakse minusugustele reisimine edaspidi väga keeruliseks. Vaktsiinipasside surve saab väga suur olema. Oleneb, kui palju nad mitteriskigrupile seda süsti pähe suudavad määrida. Õnneks tuleb suvi peale ja noortele saab väga raske olema vaktsiini maha müüa, aga sügisel näeme tõenäoliselt väga laiaulatusliku lamemaalaseks tembeldamist.

Norvegianist tuli nädalaga raha tagasi.

@

Teele Korobeinik

Kuna enamus maailmast läks esialgselt plaanilt (viiruse aeglaselt läbipõdemine ilma meditsiinisüsteemi ülekoormamata)  sujuvalt üle viiruse maailmast kaotamise teed, siis kardan, et igasugune haigete jälitamine ja uute kollete isoleerimine saab lähiajal väga populaarseks. Niiet kui kusagil välismaal see nakkus saada, siis vaevalt köhides lennukile pääseb. Hea kui hotellitoast välja lastakse.

Ise tassin riskigruppi kuuluvatele lähedastele toitu ukse taha, 2 kuu läheb, kui on valida, kas põen läbi ja saan otse suhelda vs lehvitan veel läbi akna 18 kuud, siis valin esimese.

Pooldan piiride avamist (ja algusest peale mittesulgemist), aga reisile ei kipu küll enne minema, kui endal haigus läbi põetud. Pärast passi veel kuskil võõral maal haiglas nädalate viisi või siis tuleb köhides rannas vedeleda...