Monika64

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

2 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oli plaanis, aga ei läinud ega lähe-

1. "aasta ema", kes kasulapsi aastaid piinas ja näljutas ja keegi ei näinud ega teadnud midagi, kõik olid puu otsas, kuni pauk käis

2. vallaametnik, kes rebasepoja haamriga surnuks peksis töötab aga edasi

Viin oma raha kuhugi, kus on eetilisemad inimesed

Häbi, häbi @PRM! Ega keegi sunni ju lugema! Mulle isiklikult väga meeldis, ise pole veel Korful käinud. Aga kui plaaniks, siis antud blogist oleks palju abi.

Tänan autorit., väga põhjalik. Mina suur ajaloohuviline  ja reisidel samuti tripin ühistranspordiga ja võtan venekeelseid ekskursioone. Lugesin ka Egiptuse reisimuljed läbi, seal olen käinud, kuid sain teada hoopis teistsuguseid asju teisest vaatenurgast

Mina ostsin tütrele Tai reisiks cabinmax.com-ist 44-l seljakoti, mis kaalub u. 600gr, käib samuti küljelt lahti nagu kohver. Käis kuuajalisel reisil käsipagasiga, tõi veel kodustele-sõpradele kingitusigi. On olemas ka cabinmax.ee, aga seal väiksem valik.

Käsipagasi kohvrit pole mingit mõtet 4- rattalist võtta.  Käsipagasi kohvril 2 rattast piisab täiesti ja selle arvelt tulebki mahtu juurde ja kaalu vähemaks. Osad  kohvrid on ka lukuga laiendatavad, sealtki tuleb liitreid juurde- need mudelid küll veidi kallimad.

Mina olen samuti tellinud mitu kohvrit-kotti wardow.com-ist. Väga head hinnad, saatekulu 5.99 ja tuleb 5-6 päevaga kulleriga koju. Kui arvega maksta, saab veel mõned eurod alla.

P.S. Mina olengi see 50+ proua, kes kohvriga reisib. 

Aga kes teab, võib-olla peab ka aegade muutudes kulusid kokku tõmbama ja seljakotireisijaks hakkama. Soovitan cabinmax seljakotte, tütrele kinkisin Tai reisiks. Kaal 0,6 kg, maht 44l ja käib  küljelt lahti nagu kohver.