Vahur Lell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 kuud tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väidetavalt (giidi sõnad) olla olnud 4 postiivset varem ja need kõik terveks saanud. Tez-toursi infolehel mis jagati oli kirjas, et alla 10 postivse on olnud kokku saarel. 

Ühistranspordis peab olema mask ees, et kui politsei kontrollib. Trahv pidiolema giidide sõnul 150 EUR.

Riia lennujaamas nõuti check-inis iga resija kohta QR koodi ette näitamist (Air Baltic), samas Heraklioni lennujaamas tahteti näha kahte meie neljast QR koodist ja oli rohkem nagu nalja tegemine. Samas sams lennukis sai üks vene keelt kõnelev härrasmees juba lennukis sms-si, mis ütles et peab 1 päevaks eneseisolatsiooni jääma.

Meie hotellis küll järgitkse rangelt 2m vahet. Tubade koristmsiega on nii, et kui tahad tuba koristada lasta, pead eelmine päev selle tellima ja siis järgmine päev tulevad ja sul peavad olema personaalsed asjad  kokku pakitud ühte nurka, et personal ei puutuks nendega kokku. Prügikasti tühjendamiseks koputavad nad iga hommikul vahemikus 10-11 uksele ja ise paned  prügikoti nende suurde prügikotti ja nad annavad uue kilekoti prügi jaoks.

Söömine näeb meie hotellis välja nii, et klaasi tagant näitad mida tahad ja teenindaja paneb sinu taldrikule ja annab selle leti lõpus kätte. Kohvi ja mahlaga on nii, et kui tahad juurde, siis tuuakse uus tass, mitte ei panna olemasolevasse juurde.

Üle tänavas asuva  ööklubi müra (piduliste hõiked, muusika) kostab ikka hommikul kella  6 välja. 

Poes näeb samas külastajatel harva maske. Töötajatel on küll enamasti läbipaistvad visiirid ees, osadel maskid, kuid igaühel midagi kaitseks olemas.