trip-krainetrip-ukraine-dark

K@trin

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

3 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Kas keegi on veel saanud Air Balticult piletite rahasid tagasi jupi kaupa? Ühe tehinguna ostetud piletid aga tagastus on tehtud 1,5 pileti eest.

Septembri algul tühistatud Türgi reisi rahad laekusid täna 100% (vahendaja Estravel, korraldaja Tez). Augusti algul toimuva pidanud Hispaania reisi tühistasin kaks päeva enne väljalenud. Majutuse tagastas mulle korteri omanik kohe täies ulatuses. Air Balticult olen tagasi saanud 1 inimese lennupiletite rahad. Kolme inimese piletite rahad võiks ideaalis ka varsti laekuda.

Kaisa, minu 01.08 toimuva pidanud lend Tallinn-Malaga tühistati. Selle kohta laekus mulle hetk tagasi ka ametlik kinnitus. Hommikul suhtlesin ma Välisministeeriumi, Tallinna Lennujaama ning Majandus- ja Kommunikatsiooniminsteeriumiga ja siis oli veel paras segadus. Kõigil telefonid punased ja ei teatud, mis edasi saab. Lennufirmad olid võtnud endale neljapäevani mõtlemiseks aega ja siia pidi tulema otsus, kuidas edasi. AirBaltic alustas tühistamistega täna. Kui sul on soov Malagasse jõuda, siis vaata lende läbi Riia. Kas Tallinn-Riia-Malaga või otse Riia-Malaga. Minule praegune asjade käik sobib. Ootan reisimiseks paremaid aegu.

See konkreetne piirang kehtib vist augusti lõpuni, sest varasem kahe nädalane riikide üle vaatamine oli MKM-i jaoks liiga sage.  Homme uurin ABalticust.

Kas MKM-i pressiteatest võib järeldada, et Eesti-Hispaania otselennud on augusti lõpuni praeguse seisuga keelatud? 

https://mkm.ee/et/uudised/eestist-lennuliinide-avamise-piirang-pikeneb-augusti-lopuni

Tere!

Nõustun eelkõnelejatega. Sa oled ostnud teenuse ja pole seda saanud. Pangakontolt saad algatada tehingu tühistamise/vaidlustamise (ülekande rea juures peaks see võimalus olemas olema) ja pank peaks hakkama sellega tegelema. Võid helistada oma kodupanka ja uurida eelnevalt üle, mida täpselt tegema pead.

Kui sa siit vastuseid ei saa, siis soovitan vaadata/küsida Fb grupist eestlased Hispaanias. Seal oli alles pikem artuelu Marbella ja Salou piirkonnast. Mina pidin sõitma Fuengirola piirkonda 1.august aga eilse seisuga tühistasin reisi. Tänane Hispaania ei ole see Hispaania, mida ma igatsen. Mul on muidugi kohutavalt kahju reis ära jätta aga puhkus peab minu jaoks olema puhkus. Mitte piirangud ja pidev mure. Loodan, et sa saad oma küsimusele vastuse.

Nii. Minu närvikava ei pidanud vastu ja alustasin täna reisi tühistamisega. Helistasin päeval korra ka Eesti Hispaania saatkonda ja uurisin, mis seis kohapeal tegelikult on. Sealt arvati, et numbrilised näitajad pigem liiguvad halvemuse poole, sest suur puhkuste periood alles algas Hispaanias. Majutaja tuli vastu ja nõustus 100% tagastusega (kui keegi otsib tulevikus Fuengirola piirkonnas vastutulelikku majutajat, siis kirjutagu mulle). Lennupiletite osas on AirBalticuga läbirääkimised ees.

Kribukrabu, kas teil olid võetud sellised lennupiletid, mis võimaldavad kuupäeva muutmist või tuli Airbaltic teile vastu?

Mul on piletid Malagasse. Ma saan aru, et uued kolded ongi Barcelonas ja ma eeldaks, et sealt tulles oleks karantiin päevakorras. Mind pärast reisi karantiinis istumine õnnest käsi kokku lööma ei pane

Henry777 ja lumimumm, tänud kaasa mõtlemast! Ootan järgmise reedeni ja vaatan, kuidas riik teiste riikide nimekirja uuendab. Siis jääb mul veel nädal majutaja ja AirBalticuga läbirääkimisteks.