kaiisa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

3 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vastan ise - meedikute puhul sellist kriteeriumit ei olnud.

Isegi kui teemaalgatajat märtsis Austraaliasse ei lubata, siis tõesti ei arva, et piletid seetõttu raisku lähevad (arvestades, mis riigist Qatar Airways tegutseb, pole ka pankrotti karta). Kas pikendavad broneerimise perioodi (nagu juba tegid) või tuleb vahetada piletid lihtsalt mõne muu sihtkoha vastu. Ega ühegi sihtkohaga ei saa hetkel kindel olla, mis järgmisel aastal toimub, aga kui on pea tasuta piletid saadud, siis muidugi need endale huvipakkuvasse kohta ära broneerida. Muudatused ju nende piletitega tasuta ning neid võib teha lõpmatult. :)

Haaletaja - algul oligi detsembrini, aga pikendasid kuupäevi koroona tõttu. Balile sai ka märtsi broneerida, võib-olla oleneb sihtkohast. Ise broneeriks nii kaugele kui võimalik.

Kui umbes paar nädalat tagasi lähedasel pileteid vahetada aitasin, sai uued piletid broneerida hiljemalt 31.03.21 kuupäevani (seega võib-olla vaatad liiga hiliseid kuupäevi)? Veebruaris-märtsis olid vast vaid mõned päevad, kui soodustus ei kehtinud (vaatasin kalendrivaatest). 

Loodetavasti, kui järgmise aasta alguses endiselt lennata ei saa, pikendavad taaskord reisi broneerimise tähtaegasid (algul sai vist ainult kuni selle aasta lõpuni broneerida).

Endal kogemus küll Indoneesiaga (Bali), aga samuti piletid läbi MyTripi, lennufirmaks Turkish ja kevadised piletid said sügisesse lükatud. Senini olen suhelnud terve aja Turkishi endaga (Tallinna Lennujaama filiaaliga),  sest MyTripi pole õnnestunud tabada. 

Kuna Balile lennud sel aastal ei toimu, on võimalus piletid taas edasi lükata (lisaks öeldi, et kui ka uute piletite puhul ei peaks lennud toimuma, saab neid taas edasi lükata/raha tagasi küsida). Teine võimalus veel voucher, mis kehtib kaks aastat ja on pileti hinnast 115%.

Vahetada saab neid juba kohe - praeguse seisuga pole nt oktoobri lennud veel tühistatud, aga vahetada saab ikka. 

See voucher kehtib ainult Qatari lendudele ja kuna nad Eestist ei lenda, siis kahjuks minu teada Eestist lennata ei saa.

Vaatasin ka, et broneerimisperioodi näitab, et justkui saab novembri lõpuni teha. 

Küll aga meilis oli kirjas: 

Use the promo code ************ by 15 June 2020 to book on qatarairways.com for travel between 23 June and 10 December 2020

Mulle lähedane inimene sai need piletid. Minu teada broneeringu pidi üsna kohe pärast piletite saamist tegema, aga võin ka eksida (ehk siis kui sinu reisikaaslane pole veel broneeringut teinud, siis ma ei ole kindel, kas seda enam saab teha). 

Piletid broneeris alguses oktoobrisse, aga kuna endiselt koroona möllab ja piirid kinni, on neid tasuta võimalik vahetada kuni 1.04.2021 (viimane tagasisõidu kuupäev). 

Broneerimisel polnud tähtis alguskoht ega ka sihtkoht - ise broneeris lähtekohaks Helsingi.