Rein Rebane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

11 meeldimist
0 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vaatan, et muutsid hinna 17 euroks. See juba parem. Nüüd maksa veel ka nimemuutmise tasu ja ehk keegi lähebki lendu. Pühapäevane lend oleks nagu välja müüdud, hea võimalus distantsi lennul mitte hoida.

Samas test tuleb juba ära teha, Küprose jaoks Eesti endiselt B kategooria riik. See on vist 91 eurot praegu parima hinnaga kui just Lätis ei käi tegemas kus saab tasuta. Hea oleks kui keegi ka selle maksaks ;)

Test tuleb nagunii enne reisi teha, või tahad vanemaid nakatada?

Odav see Soomes ei ole, pea 300 eurot.

Saabudes saad lasta tasuta teise testi teha, aga selle tulemused tulevad 1-2 päeva pärast alles.

Huvitavalt kõrge hind - kas koos nimemuutusega?

Minu arust neid müüdi mingi 20-30 euri siin ja kes testi kulud maksab?

Ilmselt siis üsna ebahuvitav raamat? Pead tasuta ära andma. Pane lennujaamas raamatunurka.

Küpros nõudvat eestlastelt kes Eestist lendavad Eesti tõendid, ainult Synlab on akrediteeritud. Mu sugulane proovis igasugu variante kuidas odavamalt, 2 korda käis asjata Lätis. Kusjuures Lätis ta sai negatiivse, Eestis positiivse, see oli küll juba hiljem. Samas ei usu, et Lätis nakatati.

No see on suhteline, nii või naa.

Palju on ka valenegatiivseid, ei osata proovi korralikult võtta ja kõigil ei pesitse see viirus ninas.

Minu sugulane sai positiivse, arvas, et valepositiivne aga umbes 13.-14. päeval jäi ikkagi haigeks ja praegu on haiglas juba, noorem inimene seejuures. Aga veidi nagu paraneks.

Äkki mõni väike viirus ise? Kui Mehhiko andmeid usud, siis seal ca 50% kõrgem nakatumine kui meil. Aga teste tehakse vähe ja andmed ei ole usaldusväärsed. Samas 180 viisavaba päeva venitab kevadeni välja? Plaan peab olema, kuidas tagasi ja mis edasi kui sel hetkel piirid täitsa suletud juba jälle.

Qatar Airways hakkab vist pankrotti minema, olevat hulk arveid maksmata juba pikalt ja lennukeid arestitud välislennuväljadel.

Kui 4.10. veel tagasilend toimub, siis eneseisolatsiooni küll veel ei tohiks olla, eks see tuleb alates 5.10. praegust Küprose näitajat vaadates. Peate lootma, et järgmisel reedel veel alla 25, et pühapäevast lendu ei tühistataks. 2 nädalase reisi jaoks olete juba hiljaks jäänud.

Sertifikaadil peab olema kellaaeg, kuidas muidu seda 72 tundi arvutada saab? Iseasi kui ilmselgelt alla 3 päeva testist möödas on. Arvestage ka, et tagasilendu ei toimu enam kui Küprosel selleks ajaks näitaja üle 25. Nädala kahega võib palju muutuda. Minu positiivse proovi kunagi andnud sugulane sai nüüd negatiivse, aga enam ei julge reisile minna.

Keegi teab, liikluspolitseid Lätis vist eriti ei olegi? Õhem kui Eestis seega?

Üleüldse, soovitasin juba sõpradel ka tulema hakata, alko on ikka mega odav.

Tänan soovituste eest. Eks tuleme siis tagasi Valga kaudu.

No nii kaua nüüd ka ei viitsi olla.

No õnneks ta ei tööta kontoris, vaid ühes hooldusasutuses.

Aga olge valmis ka kui saate positiivse testi. Minu sugulane sai, ilmselt valepositiivne, sest sümptomeid pole. Aga reisile nüüd ei saa, õnneks sai puhkuse tühistada ja vähemalt tagasi tööle minna.