bibi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 kuud tagasi

4 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui ma septembri lõpus Paphosel käisin, siis päris paljud inimesed seisid rendiauto leti juures järjekorras. Kui midagi vahepeal nad muutnud pole, siis peaks endiselt peale südaööd lahti olema.

Kas transfeeri ei soovi lasta ette tellida hotelli poolt või ise läbi mõne firma? See peaks olema üpris kindel variant, et hotelli saada, kui nad just tõesti ei ütle, et nad sellist sõitu ei saa teha

Ma sain Wizzilt umbes kahe nädalaga raha tagasi. Pilet oli otse nende lehelt ostetud

Mina eelistan ka Revoluti kaarti TW omale. Top-up SEB kontolt toimub sekunditega ja pole kunagi mingit probleemi olnud. TWiga võib tõesti "vedada" ja makse jääb mitmeks päevaks kontrollide alla kinni.

Reisidelt võib saada kõikvõimalikke haigusi, ka palju raskemaid haigusi. Eks igaüks ise teab sihtkoha riske. Ei saa ka jääda igaveseks koju teki alla hirmust värisema.

Ma tulin 4.10 Küproselt. Kuna siis testi või eneseisolatsiooni ei olnud vaja, siis läks küll kõik väga kiiresti

Kui ma käisin Tallinnas testi tegemas, siis minu kõrval olevale naisele öeldi, et kui on mingi probleem sertifikaadiga, nt ei saa ise välja printida, siis saab pühapäeval kohale minna ja nad aitavad.

Ma alles paar päeva tagasi kuulsin sama juttu, et sertifikaadil oli vale kuupäev. Kuna need genereeritakse automaatselt, siis järelikult tuleb mõnedel juhudel süsteemis viga sisse.

Mina lendasin 27.09 ja Paphose lennujaamas veel korra testi tegema ei pidanud. Vaadati ainult Flight Pass'i ja sertifikaati ja suunati edasi.

Emand, sinna läheb nö emergency contact. Ma kirjutasin sinna pereliikme, kes jäi Eesti ja reisile kaasa ei tulnud. Kui sa oled enda Passi ära teinud, siis saad lisada teised inimesed, kui soovid.

Ma sain umbes paari nädalaga Wizzilt Tallinn-Lviv oktoobri piletite raha tagasi. Olin ka valmis selleks, et ootan kuid, aga tuli väga ruttu

Lennujaamas saab ju tasuta testi teha, et ei peaks karantiinis olema

Flight Pass küsib testi tegemise kellaaega. Synlabi sertifikaat näitab ainult kuupäeva. Kas on vaja kuidagi tõestada, mis kell see test täpselt tehti? Testimise aeg sai Synlabis telefoni teel broneeritud.

Mul endal piletid ostetud 27.09 ja samuti sooviks teada, kuidas kõik sujus? Kas Tallinna lennujaamas ka küsiti sertifikaati või Flight Pass'i? Kas kusagil mõõdeti temperatuuri ka? Mis protseduurid Paphosel tuli läbi teha?

Kus lasite testi teha? Synlab pidi saatma sertifikaadi meili peale, kui see sai eraldi tellitud testi andes ja vastus negatiivne.