bibi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

15 meeldimist
0 postitust
41 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma käisin see aasta veebruaris Tenerifel. Väga mõnus oli ja võib-olla lähen detsembris uuesti

Rongijaamade ümbruses on õhtuti kahtlast seltskonda. Kuna Termini on suur jaam, siis seal rohkem. Elasin kunagi Itaalias ja üritasin hilja õhtul mitte rongidega sõita. Soovitan samuti vaadata mõni hotell kohe lennujaama lähedusse ja hommikul edasi liikuda.

Türgi ja Bulgaaria on päris ok praegu. Mul õnnestus mai lõpus Türgis ilma testita käia, sest siis ei küsitud. Bulgaarias käisin testiga.

Oleneb, kus teie öömaja asub. Kui nö kesklinnas, kus on Colosseum jne, siis Tiburtina jääb kaugeks, et sealt jala öösel edasi liikuda. Sealt võib-olla saaks takso võtta ja tuleks odavam. Roma Termini on kesklinnas

Vaata iatatravelcentre.com. Praegu tingimused muutuvad kiiresti

Trenitalia.com on ametlik leht

48h enne sisenemist tuleb täita https://www.spth.gob.es/ . Kontrollitakse juba Tallinna lennujaamas.

Arsti saatekirjaga tehtud testi sertifikaadil on all ääres kiri, mida ise makstud testil pole nii et lennujaamas on selgelt aru saada

Minul Wizz eelmine aasta pidevalt lükkas edasi Lviv'i lendu ja lõpuks lasin tühistada. Sain raha paari nädalaga tagasi.

Ja, see transfeeri teema võib pakettreisidel osutuda problemaatiliseks. Mina jõudsin Alanyas hotelli alles 4h hiljem :( väga suur möödapanek Novatoursi poolt. Keegi ei taha 10+ hotelli läbi sõita enda puhkuse ajast.

Ma ei rääkinudki Taist

1 test enne reisi ei ole nüüd küll suur takistus sellele, kes soovib reisida. Synlab pakub ka kurguloputusvedelikuga PCR testitegemist, nii et ei pea laskma nina torkida enam

Minu arust Türgi reisid ongi võrdlemisi odavad. Viimase hetke pakkumistega tavaliselt üritatakse lendu maksimaalselt täis saada. Hotelli valides vaatan tavaliselt asukohta. Minu jaoks on oluline, et ei oleks nö keset põldu, vaid ikka kuurordis sees, aga mitte otse peotänaval. Teise asjana toitlustus, aga siin peate ise otsustama, et mis teie plaanid on. Kui soov on käia mitmetel ekskursioonidel reisi jooksul, siis ma ei näe mõtet võtta All Inclusive paketti, sest enamus ajast oleksite hotellist eemal nagunii. Samuti soovitan lugeda hotelli kohta tagasisidet Tripadvisorist ja Booking.com'ist.

Vaadake iatatravelcentre.com

Kui lendasin veebruaris Tenerifele, siis seisin tund aega järjekorras, sest paljudel oli dokumentidega probleeme. Kellel puudu, kellel käidi kuskil teisel korrusel midagi kontrollimas.

Eelmine nädal tegin testi 16.30 ja öösel peale 1 oli vastus tulnud. Tegin Tallinnas. Tundub, et praegu tulevad vastused kiiremini, kui talvel. Minul tuli vastus smsiga ja meili peale kiri, et vastus on digiloos olemas.

See aasta olen eelistanud võtta pakettreisi või vähemalt lennupiletid reisikorraldajalt. Minu jaoks kindlam variant ja lihtsam tühistada/muuta, kui kuskil riigis peaks midagi muutuma. Aga jah, väga pikalt midagi ette ei planeeri praegu.

Keeruline öelda, millal ja kuidas Itaalia reegleid muudab. Tuleb ise silma peal hoida.

Võib uurida ka privaattransfeeri lennujaamast

Testimispunktis saab võtta järjekorranumbri ja selle alusel lähed pärast sisse. Kui laupäeval tulin, siis olid sildid ka väljas testimise kohta. Järjekorras oli umbes 30 inimest enne mind, aga läks päris kiiresti.

Need bussid ei oota viimast lendu. Kui viimane läheb 23:45, siis see ootama ei jää rahvast. Olen mitu korda öö lennujaamas veetnud ja siis esimeste bussidega Centralesse läinud.

Olen lennanud Wizziga Kiievisse. Ei olnud hullem, kui Ryanairiga lennata. Pisikest propelleritega lennukit siiski ei olnud, tavaline A320. Kes on harjunud Ryanairiga lendama, siis peaks Wizz ka ok olema. Eelmine aasta Lviv'i reis tühistati ja sain paari nädalaga raha kontole tagasi.

Kas keegi on viimastel päevadel Türki sõitnud Tallinnast? Läks lennujaamas kõik sujuvalt?

Ma kirjutasin see nädal nii Novatoursile kui ka lennujaama ja mõlemast öeldi, et testi pole vaja, et Türki minna. Lennujaamast öeldi ka, et sama on kinnitanud Smartlynx (endalgi sellega lend). Igaks juhuks tasub lennujaamast paar päeva enne lendu veel üle küsida, et ega midagi muutunud pole.