passangero

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 kuud tagasi

2 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis kuupäevad ja kui kauaks, kes minemas? :) Ise lähen Ateenasse ja tahaks ka Zakynthoses ära käia

Suur tänu teile tripikad!! Ma klikkisin valesse kohta Digiloos, sest eelnevalt seda tõendit polnud võimalik saada(nii kuu tagasi). Nüüd täitsa olemas ja loodame et probleeme ei teki!

Tere!

Mul on lend Kreekast tagasi Eestisse, vahepeatus 1,5 tundi Viinis. Kas on vaja PCR test teha? 

4 kuud tagasi põdesin Covid-19 läbi ning digiloost laadisin alla ka tõendi, aga see vaid eesti keeles ehk vist ei arvestata..

Kas kellelgi on kogemust ja oskab kiirelt nõu anda? Kas piisaks ka isetehtavast testist?

Tänud!

Tervist!

Algatan teema uuesti, kas keegi viibib või on minemas Maltale? Kuidas on seal olukord, millised piirangud?

VM lehelt leidsin, et seal on vaid 72h Covid PCR negatiivne test vaja esitada. Karantiini nõuet pole? 

Tänud kui keegi oskab informeerida!

Jajah nõus, ikka tuleks teha tasuline Synlabis test ära enne lendu.  Lihtsalt tuli meelde selline teema lennujaamaga. Endalgi sama mure, mis teema algatajal, äkki ei saa testi kätte piisavalt kähku. 1,5 kuud tagasi oli ka Covid küljes, väike võimalus et tuleb uuesti positiivne test. Siis vesi ahjus, sest vaid 48h varem saab pileti kuupäevi muuta (pole turist vaid tööasjus lennata vaja)

Oleks nagu loogiline, et ikka andmebaasist näevad, kas inimene tuleb välismaalt või jalutab niisama sisse. aga good point, Synlabi sertifikaadi kohta ei tea, seda vast ei saa seal. Aga seda ju ei saa ka perearsti poolt suunatud PCR testi tehes?

Aga kas lennujaamas enam PCR testi ei tehta? Mul õde tuli lennukilt mõni aeg tagasi ja seal väljumiste juures tehti ruumis test ja päev hiljem sai vastuse kätte. Ja seal ei kontrollitud isegi lennupiletit millega ta tuli.. ehk sai lihtsalt sisse jalutada ja tasuta testi teha. Kas seda kurjasti ära ei kasutata?

Tänud teile info eest! Kanadas peaksid vist sarnased piirangud olema? 

Veidi segadust tekitabki see, et lennupiletite pakkumisi siiski tuleb nagu seeni peale vihma, aga tegelikult ju riiki ei saagi turist sisse.. keegi muidugi tulevikku ei oska ette näha, aga vaevalt midagi niipea muutub