BeLikeWater

Reisihuviline, liitus Tripiga 1 kuu tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

2 külastatud kontinenti

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

NeverKlever, see on hea märk ja loodan, et sa ei ole vales. Viimane avalik stats november 2020 kohta ja üldiselt sügis oli samas foonis. Kui kohale jõuad võiksid oma hinnangu anda.

Aitäh arvamust avaldamast. Vaatasin ka turistide külastamise statistikat ja eelmise aastaga vōrreldes ca -83% langenud. Suht naiivne ikka arvata, et mingi eestlane läheb ja leiab töö turismipiirkonnas. Ja isegi kui leiaks siis kohalikud väga sõbralikult vist ei vaataks...

Ei hakanud uut teemat tegema ja tundub, et minu küsimus sobib siia teemasse kõige paremini. Nimelt on plaanis minna Tenerifele turistina 4-6 nädalaks puhkama, kuid mõte on selline, et sobivusel sätiks sinna ennast natuke kauemaks ja otsiks mingi väikse tööotsa ka, et reisi pikendada. Kuna praegune info on mul, et turismi eesmärgil on sinna lubatud minna siis justkui tööle ei tohi hakata? Turistidele sissesõidukeeldu pole aga kellele siis on? Webtenerife 19. jaanuari info on, et saareke on "alert level two" ehk reisimiseks piiranguid pole. Kas keegi oskab ehk rohkem kommenteerida tööle asumise kohta?

Minul samuti plaan minna 2021.a Austraaliasse töötamise/avastamise eesmärgil. Mulle tundub ikkagi ebareaalne, et sügiseni lukus. Sealne tuttav avaldas lootust, et 6 kuu pärast ehk saab juba riiki, aga ega siin ei tea keegi täpselt mis saama hakkab. Tuleb valmis olla ja kui aken tekib siis mina lähen :)