reisija5555

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 kuud tagasi

3 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veigo: ma igaks juhuks kopeerin siis uuesti enda tekstist koha: "..see nõuab väga suurt eeltööd, et teaks kuidas, kus, kuhu ja millal sõita, et ikka kõike näeks, mida näha sooviks."

Ma usun, et see ilmestab selgelt seda, et ma ei ole kordagi arvanud, et auto olemas ja kiman kuhu hing ihkab ja seejuures oleme kindlad, et loomi näeme.

Olen teadlik, et ise auto rentides on eeltöö sajakordne ja tõenäosus neid kõige põnevamaid loomi näha on märksa väiksem, kuna jah giidid suhtlevad omavahel raadiosaatjate vahendusel.

Aitäh kõigile vastajatele! On olnud väga abistavad ja informatiivsed kommentaarid :)

Selleks uurin aga edasi.

1. Olen palju uurinud, kuidas kõige mõistlikum valuutat vahetada, aga siiani ei saa aru, kuidas see kõige õigem oleks, et võimalikult vähe valuutavahetusest/makstes kaotada.

Nagu aru sain, piisab, kui vahetada dollareid ja nendega kohapeal majandada. Kas see vastab tõele või oleks maksta mõistlikum kohapeal ikkagi šillinguga? Kui kohaliku valuutaga, siis kas peaks esmalt Eestis eurod vahetama dollariteks ja kohapeal vahetama dollarid šillinguteks või pole mõtet dollariteks vahetadagi ning eurod kohapeal šillinguteks vahetada? Ühesõnaga igasugune abi seoses valuuta ja muu sellisega teretulnud.

2. Piletil näitab Tallinn-Helsinki-Doha-Zanzibar ning mitte kusagil pole vähimatki infot sellest, et toimub vahemaandus Dar Es Salaamis. Kui ma aga flightradarist lennunumbri järgi vaatan, siis on näha, et Doha-Zanzibar marsruudil toimuvad vahemaandumised Dar Es Salaamis ja siis sealt edasi uuesti õhkutõus ja maandumine Zanzibarile. 

Kuna sellist asja pole varem kohanud, küsin üle, et kas see ongi nii ja nö normaalne, et kusagil selle kohta infot pole, aga et siiski väike vahemaandumine (tõenäoliselt ilma lennukist välja saamata) toimub.

Aitäh kõigile vastajatele!

Ei hakka uut teemat tegema, aga ehk leiab keegi selle küsimuse siin ja oskab vastata:

1. Kas Sansibarile minnes oleks mõistlik teha ka kollapalaviku vaktsiin? Tansaanias seda ei nõuta nagu aru sain (kui just ei tule kollapalaviku kõrge riskiga riigist), aga kas kellelgi kogemust selle haigusega seal. Tundub väga jube haigus, samas kui lugesin antud vaktsiini võimalikke kõrvalmõjusid, siis need olid täpselt samad, mis haiguse enda sümptomid.

2. Kas peaks võtma malaaria tablette? 

3. Kuidas olete käinud (kes on käinud) sansibari ja safari vahet? On variant lennates ja on variant bussiga. Bussiga tundub ikka liiga julm ettevõtmine, samas lennufirmad minu jaoks hirmutavad. Kellel milline kogemus on safari ja sansibari vahet trippimisega?